Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből még lehet baba? Lehetség...

Ebből még lehet baba? Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nem tudom mit gondoljak, segítsetek kérlek!

Október 21-én jött meg utoljára, 34 napos ciklusaim vannak. November 3-án voltunk úgy a párommal együtt. Rá 6-7 napra volt pecsételőm, pirosas, de csak pár csepp reggel. Tegnap kellett volna meg jönnie, de nem jött, ma reggel teszteltem, de negatív. Havi előtt pár nappal, gondoltam a hosszabb ciklus miatt már kimutatja, de az is negatív volt. Ha hétfőig nem jön meg, megyek dokihoz, de segítsetek kérlek mert ebben a dilemmában vagyok már kb 3 hete és megbolondulok. Volt pici hasszurkálás néha, a premensis őrület sokkal gyengébb volt mint valaha, a mellem meg tegnap kezdett érzékenyedni, derekam is szokott hátul fájni mostanság, de a teszt csak negatív. Járt már valaki így? Írjatok kérlek!



2018. nov. 24. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy csak később mutatja ki a teszt , de azt h nálad baba van vagy csak késik nem tudjuk. 2 nap múlva tesztelj ha az is negatív valószínűleg csak késik
2018. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tesztelek meg majd, koszonom a gyors valaszod, ment a zold kez :)
2018. nov. 24. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:

A legfontosabb most, hogy ne stresszelj! A pms tüneteket az agyad idézi elő, mert ezen izgulsz 3 hete. Lehet csak a mensid késik és ha most nem kezded el lefoglalni magad valami mással és ezen izgulsz tovább csak rosszabb lesz és annál később fog megjönni.

Ne izgulj! A baba majd jön, ha itt az ideje, és nen görcsösen akarod

2018. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azon izgulok hogy lesz vagy sem, nincs baba tervben, de termeszetesen orulnenk neki. Rossz a bizonytalansag. A pms-em 2 éve meg van, utalom, csak most furi hogy sokkal enyhebb, mert havi elott mindig kell ordoguzo hozzam, na meg a huto es kozem valami ellenmagnes :D nem stresszelek rajta, csak tudni szeretnem :)
2018. nov. 24. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia igaz mi babát szeretnénk, 3napja késik. A ma reggeli teszt negatív lett sajnos. Hétfőn kedden nagyon görcsöltem de az elmúlt, viszont maradt a mellfajdalom. Nagyon remélem hogy jövőhéten pozitív lesz a teszt. Szorítok hogy neked is úgy alakuljon ahogy szeretnéd! Hátha csak később fogant én ebben bízok!!
2018. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En titkon orulnek neki, es nagyon szeretnek, csak ha most jon akkor nagyon turboban kell megteremteni a hatteret. Drukkolok neked nagyon :)
2018. nov. 24. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:

November 3-i együttlétből már pozitív tesztnek kellene lennie. Persze lehet, lassabban emelkedik a hcg szinted. Holnap reggel kéne újra tesztelni. Amúgy nekem a premens jellegű tünetek erősebben jelentkeztek, mint baba nélkül, csak pár nappal később.

Mindenestre szorítok!

2018. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt Neked is :) Hanyingerem az van, emelyges szeru, de mivel alapbol gyomorsavas vagyok(nem reflux) igy ez pl fel sem tunne. Fejem fajogat. Oszinte leszek, 3 eve volt egy megszakitasos terhessegem sajnos,ez anyagi okokbol es az apa lazadasa miatt volt. "lenyegtelen". De nekem pl csak azota vannak pms tuneteim, elotte soha. Viszont azota a havim elott 2 hettel mar dilihaz van bennem, ahogy irtam is foljebb. Ez most elmaradt. Nem totalisan de 100 helyett 10%-os volt. Valamint ilyenkor elvileg ugye beindulnak meg jobban a noi hormonok, de mivel en alapbol itt hibat velek magamban, azaz szerintem nalam valami magasabb mint kellene, mert pl erosen szorosodok, olyan helyen is ahol nem kellene, viszont ami masik furcsasag a pms alabbhagyasa mellett, hogy kevesbe szorosodok. Illetve mintha lassabban none, kb 1-2 hete. Nem tudom mire velni. Mert egyeb okat nem latom mint h baba van a dologban. Viszont ma reggelre sem jott meg meg, de olvastam sok forumot, ahol pl irtak olyat is h a terhes teszt ki sem mutatta, de a doki mar megallapitotta a terhesseget. Az en mazlimmal, ez siman jatszik nalam is :D Veszek ma tesztet, es holnap tesztelek, de este is olyan mindjart meg jon erzesem volt, es rosszul is voltam kicsit, de semmi nem tortent. Bocsi a sok szovegert :D
2018. nov. 25. 12:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal, nem lat terhesseget, de azert teszteljek egyet a jovohet elejen, ha addig nem jonne meg. Hat nem lettem okosabb :(
2018. nov. 26. 14:14
 10/10 A kérdező kommentje:
4-es veled mi lett azóta? Nalam 5 napja kesik, es most este elkezdtem picit barnazni, de nem tudom h most meg fog jonni reggelre vagy mi a fene van mar? :( irok privit, hatha azt meg kapod elobb :D
2018. nov. 28. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!