Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle ovu teszt végig...

Neska1985 kérdése:

Facelle ovu teszt végig halvány csikos. Naptár szerint átlagos 27 napos ciklusaim figyelembevételével ma lenne ovum. Tegnapra a hőm 35,8-rol 36,4-re ugrott, ma 36, 0. Tegnap fehér nyúlós volt a váladek. Ez alapján melyik nap lehetett ovu?

Figyelt kérdés

2018. nov. 24. 12:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból csináltam egy estit is.

[link]

2018. nov. 24. 20:03
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez pozi. Ami azt jelenti holnap vagy holnaputan varhato a tuszorepi :)
2018. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 momoka 2002 ***** válasza:
Ovulacio az utolso tojasfeherjes nyak utanni napon szokott lenni,ha mar kremesebb akkor megvolt. Szerintem a napokban lesz,ma vagy holnap. A hod is lehet azert esett le. Gyakori elotte. Ha most feljebb ugrik es legalabb 3 napig ott marad akkor volt. Lh tesztet delutan csinalj akkor hiteles.
2018. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam du az negatív, és este az pozitív. Illetve ma is pozitív. Du javasolt, ez való igaz de ritkán van idom csinálni du, viszont a mostani (kb 10 perces) is pozi. A nyúlós “cucc” tegnapelőtt volt, azóta sem, a hőm ma ugyanannyi mint tegnap. Így ez nem eléggé egyértelmű, de ha a tesztet veszem vagy holnap van, vagy ma. Na majd kiderül ha összejött a baba 🤷‍♀️😅
2018. nov. 25. 12:01
 15/17 momoka 2002 ***** válasza:
Nekem PCOS van azert nem valtak be a tesztek mert persze tobb napig mitattak az LH csucsot. Az utolso pozitiv teszt utan sem volt biztos az ovu, mert ha nem sikerult a felidos tuszorepedes a szervezetem ujra probalkozott kb. 14 nappal kesobb. Volt hogy 30. Nap utan volt ovum.a ho majd igazolja ha megtortent addig is 2 naponta bujjatok ossze.😊😉
2018. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#Momoka2002

Hat az nagyon nem jó. Akkor lényegesen nehezebb dolgotok van. Az a baj, hogy ha két naponta együtt tudnánk lenni, nem vacakolnék ovu teszttel, mert a ciklusaim viszonylag pontosak, így tankönyv szerint az ovu is, bár a naptárnak a teszt és a görbe is ellentmond, így ezt a hónapot is elengedtem, mert pénteken voltunk utoljára együtt, teszt vasárnap lett full pozi, ahhoz képest akkor hétfőn volt ovu, de az 27 napos ciklusnal nem jön ki. Nektek sok sikert továbbra is! 🙂

2018. nov. 27. 12:56
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem ilyen volt mikor pozitív lett [link]
2019. dec. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!