Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan még, aki mikulásra...

Van olyan még, aki mikulásra nem várja? 🙂

Figyelt kérdés
2018. nov. 24. 14:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szia! Én hetedike körülre nem várom. (A gyengébbek kedvéért a mensim 😁)
2018. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szia én december 9.re nemvárom, 6.án csinálok egy tesztet, hátha már ki mutatná, mert akkor leszünk 7 éve együtt a férjemmel
2018. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
drukkolok mindenkinek hogy sikerüljön! :) Én 6-ra nem várom,vasárnap,vagy jövőhét elején lehet csinálok egy tesztet.
2018. nov. 28. 13:32
 14/28 A kérdező kommentje:
Na,valaki tesztelt már? :) Én reggel csináltam egyet,nagyon halványan látni a 2.csíkot,remélem sikerült,és erősödni fog.
2018. dec. 7. 09:10
 15/28 anonim ***** válasza:
Wow, gratulálok! Nekem volt egy nega predictor, úgyhogy szerintem nálunk nem történt meg a karácsonyi csoda. Neked szurkolok, hogy erősödjön! 11-es voltam.
2018. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napja késik, de a teszt negatív volt. Vagy csak változik a ciklusom vagy pár nappal menzesz előtt hoztuk össze és még azért nem mutatja. Bizakodni persze nem merek, mert fél éve próbálkozunk, miért most jönne össze?
2018. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂 azért még én se élem bele magam.Szurkolok nektek is,még lehet pozitív!😊
2018. dec. 7. 14:52
 18/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok én jovohetre nem várom ma reggel tesztem én mintha látnék valamit. Kérdező te hogy vagy? :)

Szóltál már a párodnak a halvány csíkról vagy megvárod meg erős lesz?:)

2018. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem szóltam még,majd vasárnap szerintem🙂 jól vagyok egyébként egyenlőre,a mellem eléggé érzékeny, eddig ennyi.Neked van valami tünet?
2018. dec. 7. 19:16
 20/28 anonim ***** válasza:
Nekem is a mellem érzékeny, fel vagyok puffadva és fáradt vagyok már délután 6kor . De nekem ezek neha vannak nem vart előtt is ... privátba megnézed a tesztem? Tesómnak mutattam csak ő azt mondja lát valamit, de tudja h babát akarunk nagyon lehet ő is csak beképzelni jó lenne olyantól hallani aki nem elfogult :D
2018. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!