Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki holnapra nem...

Valaki aki holnapra nem várja? Tünetek esetleg?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ÉN-én!!!!!!


Volt egy időszak amikor leszakadt a mellem, kb egy héttel ezelőtt. Borzalmasan fájt. De semmi extra egyéb, szokásos mensi előtti állapot :D kíváncsi vagyok!


Ott?

2018. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
En, de mar varom inkabb, mert a mai teszt negativ igy mar inkabb kezdenem a kovetkezo honapot:)
2018. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nálam is mensis tünetek vannak csak enyhébb pl a az alhasi görcsök. A mellem kezd leszakadni de havi előtt egy nappal már elszokott múlni, most visszont nem. Tegnap krémes folyás, ma száraz délelőtt délutánra meg vízes. Fogalmam nincs mi lesz ebből 😁
2018. nov. 12. 20:50
 4/21 A kérdező kommentje:

A tegnapi tesztem nekem is negatív lett de még abba lehet reménykedni hogy esetleg késöbb foggant. Visszont azt nem tudom eldőnteni hogy van e barnázásom vagy nincs? Mert ha van akkor már havi lesz ☹

Ez a barnázos figyelés pont olyan mint mikor tesztelek és erősen nézzem hogy most van e ott második csík vagy nincs? :D

2018. nov. 12. 20:54
 5/21 anonim ***** válasza:

Tegnapi nekem is negatív.. szerintem amíg meg nem jön, addig bármi lehet😊


Hasam nekem is faj, ezért mondtam, hogy sima mensi előtti tünetek...de hatha..😊


Első voltam.

2018. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Krémes folyásom van semmi barna de a hasam feszülget :/ ez még mindig két esélyes
2018. nov. 13. 06:44
 7/21 anonim ***** válasza:
Hat ha tudod az ovud akkor mar nem igazan..marmint nekem 15 napja volt....szoval ezert nem. De drukkolok nektek:)
2018. nov. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is fáj a hasam, és szokásos mensi előtti hiszti..és egy olyan teszt, amit ha akarok látok, ha akarok nem látok..


mensi nincs..


Első voltam.

2018. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem szombaton kellett volna megjonnie, es tenyleg sosem kesett meg ezelott. Tegnap csinaltam egy tesztet, ami elazott es negativ. Holnap reggel fogok megint tesztelni. :)
2018. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia, én mára nem várom. Mint az első terhességemnél, most se tudom eldönteni, mert a PMS szerű tüneteket tapasztalatom, kivéve a hisztit, az most nincs.

Előzőnél a 34. napon erős pozitív tesztcsíkom volt.

Ami fura, hogy bizonyos szagokra érzékeny vagyok,és ez az első terhességemnél is így volt, nagyon korán Sentinel lettem :D

Nem hiszem, hogy minden hús romlott és büdös. :D

Az ovu tesztek alapján kb. mostanra ágyazódhatott be a mai napra, ha két hétnek vesszük.

Hozzáteszem, hogy én az előző hónapokban is azt éreztem, hogy lehet, hogy összejött.

2018. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!