Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után normális a mindkét...

Ovu után normális a mindkét oldali mellfájdalom, és hogy sokkal nagyobbak lesznek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvasom ez jó valahol pedig hogy nem. A petefészkeim is szúrkálni szoktak menssig. Pco IR vagyok de úgy tűnik 3 hónapja rendeződni látszik a ciklusom. Azóta érzem az ovut is és ezeket a tüneteket.
2018. nov. 24. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ovuláció után már jelentkezhetnek a pms tünetek.Szóval egyértelműen normális a mellfájdalom,puffadás,stb.
2018. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem mindig faj utana par napig meg mensi elott is neha. Sajnos, viszont ez nem jelezte a terhessegem. (terhesen sem fajt jobban vagy kevesbe a mellem, de arra tok jo, hogy nekem ez jelzi hogy volt ovum)
2018. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!