Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 19. napjától nagyon...

Ciklus 19. napjától nagyon erős mellfájdalom normális? (30 naposak a ciklusaim)

Figyelt kérdés

Többségében 30 napos a ciklusom. 19.naptól ,3 napja egyre jobban fáj a mellem!Volt hogy 1 héttel előtte megéreztem, de soha nem előtte 2 héttel és ennyire intenzíven.

Normális ez, hogy mensi előtt 2 héttel ilyen intenzív?

Terhességi jel gondolom kizárva 19.napon....


2016. máj. 10. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen az kizarva

Ovulacio, hormonok, menzesz.:)?

2016. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekem pedig ez volt kb. az első jele a terhességemnek. Pár nappal mensi előtt gyakran fájt korábban is, de amikor terhes lettem, kb. az aktus után egy héttel már elkezdett fájni. Nekem 25 naposak voltak ciklusaim, kb. 15. naptól éreztem. 30 hkm
2016. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából akár mindkettőtöknek igaza lehet.

Dolgozunk a babán csak az időpont miatt nem feltételeztem hogy baba.

Hormonjaim talán rendben vannak. De nem biztos. Kb 6 hónapja volt ckostybegyt kúrám ami akkor nem hozott eredményt. Nagyon rá voltunk feszülve így mindent megpróbáltunk félretenni és úgy vagyunk hogy majd jön ha akar ☺ most beállt a ciklusom 30 naposra. Nincs már pecsételő vérzésem se. Így azt mondták most már bízzuk a természetre nem kell gyógyszer.

Akkor most vagy összejött a picúr vagy megint a hormonok.

Nagyon köszönöm a válaszokat 😊 nemsokára úgyis megtudom mi történik a pocakomba.

Ha megint a hormonok akkor újabb gyógyszerek 😢

2016. máj. 11. 05:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiderul lassan.:) drukkolok
2016. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2016. máj. 11. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!