Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok? Tünetek?

Tapasztalatok? Tünetek?

Figyelt kérdés
Leirnátok, hogy peteéréstől (mikor sikerült a baba), mit éreztetek, milyen volt a folyásotok, esetleg aki nézi a méhszáj állapotát, annak milyen volt.. Vagy esetleg egy aprócska jel, amiből már a pozitív teszt előtt tudtátok, hogy baba van? Minden érdekel
2018. nov. 26. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem munka közben volt egy érezhető "folyásom".. Elmentem a mosdóba, és egy erős barna folt volt. Előtte,utána semmi. Picit görcsölt mellé a hasam.


Ott felcsillant a szemem,és vártam. Nemtudom hány nap telt el,nememlékszem már, de tudom hogy úgy mentem haza egyik szombaton a munkából,hogy vittem a tesztet haza..és még nevettünk is a koleganőmmel,mert poénnak szántam,hogy babás érzésem van,pedig menstruáció előtt voltam 1-2 nappal. És bejött a halvány pozitív már akkor. :)

2018. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok

Köszönöm hogy megirtad

😊

2018. nov. 26. 18:49
 3/6 A kérdező kommentje:
A barna folyás beágyazódás lehetett?
2018. nov. 26. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:

én arra tudtam tippelni. :)



Mindig figyeltem a ciklusom,(29 nap) szerencsére pontos is volt.. És valahol a 20-21.nap környékén jött a barna, ha jól dereng. Szóval ott tudtam,hogy menstruációhoz elég korai, viszont köztes "vérzésem" meg sosem volt.


De egyéb más tünet nemvolt utána, még a mellfeszülés is olyan volt,mint szokott, de valahol belül éreztem,hogy valami van. :D

-első vagyok

2018. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menstruáció elött 4 nappal elkezdtek fájni a mellbimbóim, aztán utána az egész mellem. Gondoltam csinalok egy tesztet mert furcsa érzésem volt, vasárnap reggel pozitívat teszteltem és ma lett volna esedékes a menzeszem.
2018. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2018. nov. 27. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!