Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja május 4-5-re?...

Ki nem várja május 4-5-re? Hogy vagytok? Tapasztalatok? Tesztek? Tünetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 12:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
köldököm alatt pár centivel néha-néha szurkáló érzés, enyhe mellfeszülés.... pár napja csináltam egy tesztet ( tudom korai volt) szellemcsíkos lett. Neked van valami tüneted?
2009. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
4.-re nem várom, a derekam fáj és bekeményedett a hasam alja, ezen kívül semmi. Ez már szerintem mensi jel.Nálad van vmai tünet?
2009. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
en 5-6 ra nem varom, de semmi tunetem nincs, sajnos! drukkolok nektek, hatha ez a tavasz szerencset hoz nekunk!
2009. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs tüntet az nem jelent semmit, sokan vagyunk hogy csak beképzeljük mert ezt szeretnénk... Van aki nem foglakozik az egésszel, nem is érez semmit, csak a végén meglepődik.
2009. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14.36-os vagyok. kosz a biztatast kedves utolso! tenyleg, ugy szeretnek mar vegre csak ugy meglepodni.... 6 honap utan! irjatok, ha teszteltetek! en lehet, hogy holnap reggel ellovok egyet, turelmetlen tipus vagyok :-)
2009. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 5-6ra nem várom, a peteérésem óta állandó hasszurka,ennyi,de már nem merem elbizni magam.
2009. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekem csak 37 fölött van a hőm kb. másfél hete és fáradékonyabb vagyok, meg érzékenyebb is, ezeken kívül semmi, de 6 hónap után már én is szeretnék meglepődni.
2009. máj. 2. 16:25
 8/20 anonim ***** válasza:
nekem holnap, holnapután kellene jönnie, de hét elején volt egypár csepp barna... fáradt vagyok nagyon és éhes is, a hasam csak kicsit szurkál meg a cicim kicsit érzékeny...
2009. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

en vagyok a turelmetlen... ellottem a tesztet reggel, nem kellett volna! :-(

de latom, hogy valakinek van itt szellemcsikos tesztje, csinalj ujat, hatha nem csak a szellem jatszik veled! drukk drukk

2009. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tegnap este óta "mensis fájdalmaim" vannak. Azért írom idézőjelbe, mert nekem eddig sosem volt, csak gondolom valami olyasmi lehet, amit most érzek. Enyhe hányingerem van szinte egész nap.
2009. máj. 3. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!