Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felszívódó terhességnél...

Felszívódó terhességnél vannak tünetek? Van aki élte már átt mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Én 1hete tudom hogy terhes vagyok,örülünk hiszen vártuk már.De 8.ra van csak időpontom dokihoz..igaz nemis akarunk tul korán menni megint..

Volt egy terhességem tavaly tesztutáni nap bevérzés onnantól barnázás hematóma él a baba emélt 8.héten elvetélés.

Na hálaisten ezeknek eddig semmi jele!De mikor nemérzek tüneteket elgondolkozom hogy van e bent valaki olyan fura érzés..nemakarom megint áttélni hogy elkell vesztenem a babám sajnos az elsőt is nehezen dolgoztam fel..


2014. aug. 14. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Én ezt 7 * éltem át 2 missed.ab.4 vetélés és 1 felszívódott utóbbinál semmi tünet pozi teszt u.h-n látszódott a köv. u.h-n nem volt ott semmi.

De ez nem jelenti at h. nálad baj van!

próbálj nyugodt maradni bár tudom ezt könnyű mondani, és pihenj szedj magnéziumot!

nem lesz semmi baj!

2014. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oh a tied durvább sajnálom.Párom tesójának felesége is egyszer ikrei lettek volna a kislány megis született a kisfiu meghalt,aztán kb 4-5ször elvetélt,tavaly megszülte a kisfiut.

Én még 30se vagyok,és nemértem hogy fiatalon mért kell ilyet áttélnem..igazából érzek néha enyhe kis görcsöszerűt szúrkákat tegnap pl a hüvelyembe éreztem már a szurkálást,néha fájnak a ciciim és sokszor felpuffadok mint1 labda:/..annyi mindent olvasok lehet nemkéne.És sajna mindig képzelődöm..de 1éve vártunk erre és végre ittvan ha nemlesz semmi vagy elvesztem akkor nemtudom már mihez kezdjek..

2014. aug. 14. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én jártam most így. Gyönyörű pozitív tesztek....aztán kivancsisagbol csináltam később hogy milyen erős a csik... és hát elborzadtam.... mert olyan halvány csikok maradtak nem hittem a szememnek. És kiderült hogy fel szivodott a baba. És minden tünet nélkül. 1 év alatt a 3.baba ment igy el...
2014. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom , orvos se mondd rá semmit hogy miért van ez?

Háth vannak sokan akiknek annyira nehezen jön össze,barátnőmnek 2szer volt vetélése 3.nál szigorú pihenés és már májusba megis szült irigyeltem kicsit

sokan nyugtatnak hoogy minden ok lessz most velem,és bizom benne de azért néha kételkedem is hisz nemakarok megint áttélni ilyet..direkt pihenek és sokfélét eszem stb..szoval bizom még benne hogy most okés lessz.

De úgytudom legtöbb ilyen meg a méhenkívüli is vérzés vagy barnázással jár

2014. aug. 14. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:
En is ebben a honapban teszteltem pozit.Hetfon voltam dokinal 18mm petezsak 3mm embrio es szivpulzalas lathato...En is nagyon felek most mert oktoberben volt egy miss abortuszom :( es meg a ferjem is elhagyott!Rossz ebben az idoszakban ujbol atelni ezeket es en is felek h ujbol megtortenik.Akkor ugy volt h nemvart utan egy hettel barnazas aztan ra egy hetre mar halvany pozi es az orvosi vizsgalaton mondtak is h elkezdett felszivodni uh mutet :(
2014. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És kedves utolsó hány hetes vagy:)?

Oh sajnálom h elhagyott a férjed ez nemszép dolog tőle!!

És vannak tüneteid ?

2tesztet csináltam eddig de azthiszem majd még 1et énis csinálok,bár ha elhal akkor kövi hónapban megkéne h jöjjön a menszi,vagy vmi jele kéne h legyen kb mint mikor bebarnáztam.

2014. aug. 14. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
En 7hetes vagyok...17mm embryo,jo szivmukodes...ez van a papiromon...Nekem nagyon eros terhessegi tuneteim vannak,az elozo veteles miatt rogton kaptam progszteronpotlast es kimelnem kell magam,remelem minden rendben lesz!A ferjem mar nem erdekel,hisz megtalaltam a parom es most remelem babank lesz
2014. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!