Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem reggeli pisiből (már kora...

Nem reggeli pisiből (már kora reggel pisiltem egyszer) negatív xepil. Ez már biztos, igaz? 😊

Figyelt kérdés

Véletlen ovukor előválladék jutott belém, nem sok (kézről) azóta egyszer megvolt, de furcsa volt, nem volt annyira sok, késett is, azóta szúrkál a petefészkem és néha picit a derakam is fájt, illetve ovu előtt 5nappal már az ovura jellemző nyákom volt. Igy ma teszteltem egyet (6hetes terhes lennék már) negatív, de nem koncentrált pisibôl. Ezt már biztosnak vehetem?


Köszönöm a normális válaszokat



2018. nov. 28. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem biztos, de nagyon valószínű.
2018. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
De biztos.
2018. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Én is xepilt vettem, reggelente öklendezek, napközben hányingerem van néha, de negatív lett. 2 hét múlva újra próbálom.
2018. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem xepil 29. Napon napközbeni vizeletből egyértelmű pozitív volt.
2018. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 😊

Nekem az xepil mindig biztosat mutatott csak azért megkérdeztem ti hogy gondolnátok ebben az esetben.

Amugy is nagyon pici esély lett volna hogy babás legyek. Elvégre előváladék ujjról nem sokszor okozott gondot. Csak hogy nehezen indult a mensim, meg utána is szúrkáltam inkább teszteltem.

2018. nov. 28. 11:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ma van az ovum mert most picit véres nyákom volt a papíron, ezért szúrkáltam már 4-5 napja, 4 nappal korábban volt ovum.
2018. nov. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!