Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen elvagyok szomorodva!...

Teljesen elvagyok szomorodva! Eddig a doki mindig csak rossz hirt közölt velem. Miért van, hogy nemcsak egy bajom volt hanem több is?

Figyelt kérdés
szoval nekem először hormonom nemvolt megfelelő késöbb rendbetettük majd mikor már beleéltem magam hogy namostmár rendben van akkor kiderült sem a méhnyálkahártya nemjo mert vékony de peteérésem sincs
2008. nov. 6. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel,ne add föl!!!!Egyszer eljön a Te időd is!!
2008. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Ne add fel! Mi hat éve probálkozunk, volt több vetélésem, és csak idén deritették ki az okokat. Szerencsére a problémámra van megoldás! Keress egy jó dokit!!!!
2008. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Ne légy szonorú! Ha igazán jó orvost találsz, akkor segít rendbe tenni mindent. Peteérést serkentő szerek vannak bőven és vékony nyálkahártyára is van megoldást!

Egyik probláma sem megoldhatatlan! Tudom, hogy nehéz türelmesnek lenni, de gondolj arra, hogy mennyi nő van hasonló, vagy még nálad is rosszabb helyzetben!

Gondolj csak bele, nálunk sem akar összejönni a baba és még azt sem tudjuk, hogy miért.

2008. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
leírom az én történetem hogy teljessen megnyugodj:volt egy méhenkívüli terhességem még nagyon fiatalon.utána ugyancsak nagyon fiatalon egy abortusz amit sosem bocsájtok meg magamnak de az élet akkor így hozta.követték a petefészek ciszták.azt nem írom meg hogy hol de kb.3 hónap alatt kétszer műtöttek laparaszkopiával majd harmadszor is kiujult ami tetőzte azzal a hírrel hogy kezdődő rákom van így ahol anno kétszer is megműtöttek félig-meddig el is temettek.besokaltam. édesanyám aki véletlen az egyik munkatársa révén hallott egy dokiról és elkérte a telefonszámot hogy probáljam meg máshol más orvossal megnézetni magam.így is történt.felhívtam,elpanaszoltam a dolgaim és egy vizsgálat során a dokimmal megbeszéltük a műtétem napját.laparaszkopiával inditott de nagyműtéttel fejezte be és láss csodát.teljessen egészséges,jól működő,rákmentes vagyok.SZÉTSZEDETT ÉS TÖKÉLETESSEN ÖSSZERAKOTT!most várom a második babám aki ugyanugy mint az első csöppségem az első probálkozásnál össze is jött.ezt azért írtam le hogy ne állj meg egy orvosnál.keresd meg az igazit aki rendbetesz.sok sikert
2008. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. 2 éve várjuk a csodát,és 6 honapja járok dokihoz,és jodokinak tartom csak többet vártam volna fél év alatt azthittem hogy nemsokára összejön.
2008. nov. 6. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
a történetíró vagyok:ne add fel!lazíts!-és kívánom hogy mihamarabb összejöjjön a csoda!
2008. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi neked:)

meg a többikeknek is:) remélem igylesz,csak nagyon fáj és soha életemben nemgondoltam volna hogy ez ennyire tud fájni .

2008. nov. 6. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Endokrinológusnál jártál már?

6 évi szenvedés (négy vetélés egy beteg halott baba) után derült ki teljesen véletlenül hogy hypothyreosis-om van. Pajzsmirigy betegség. Ami miatt a vetélések volak, és a beteg baba is. Volt hormonvizsgálat többször is , a drága szaktudatlan nőgyogyászom szerint minden rendben van, én egy belső érzésből úgy gondoltam mégsincs, és kiderült a baj mégiscsak. Egy szakorvos kell mindenképpen!

A closti csodákra képes, én is szedtem! Nekem sem volt pé.

Ha tényleg rendben vagy hormonálisan, akkor a peteérésednek is kellene lenni, ne mondja neked senki, és el ne hidd hogy ez normális!!!!

Sok sok szerencsét és kitartás kívánok neked!

2008. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a dokim szerint a peteérsem leállt, de a petefészkeimben rengeteg tüsző van csak éppen nemérik be magátol. igy aztmondta a doki hogy beinditjuk és remélhetőleg utánna müködni fog csak egy lökés kell neki. de nekem akkor fordult fel a ciklusom mikor fogyokuráztam
2008. nov. 7. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!