Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakran szeretkeztetek...

Milyen gyakran szeretkeztetek babatervezéskor?

Figyelt kérdés

Tudom hogy peteeresnel van a legnagyobb esely.

De akkoris ajanlott szeretkezni mas idopontokban is.

A ferjem nem egy agy akrobata...

Heti 1 szex evek ota...

Nagyon szererne babat talan jobban mint en

De ha egy honapban 3-4 szer szeretkezunk abbol 1szer peteereskor ugyanugy van annyi esely ra h sikerul?


2018. dec. 2. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Heti 1 szex evek ota...

Nagyon szererne babat talan jobban mint en"


Akkor erőltesse meg magát egy kicsit.

2018. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi ugyan így voltunk kb...sőt! :D 5 hónap után estem teherbe, de én mindig néztem teszttel a peteérésemet, aminek annyi hátulütője volt, hogy totál magam alatt voltam, ha akkor nem tudtunk együtt lenni a munkája miatt. Amúgy abban a hónapban jött a kisfiam, amikor belazultam és nem ezen volt a hangsúly ;) Sok sikert!
2018. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Mi szinte naponta voltunk előtt megismerkedéstől teherbe esésig (2 év), terhesen csak a 12-24. hétig, előtte én nem kívántam, utána meg nem lehetett. Szülés óta energia kérdése, kedv ugyanúgy lenne, fárasztóbb időszakban heti 1, nyugisabb időben naponta, kislányunk 8 hónapos.

Amúgy figyeld a peteérést és erőltesse meg magát a férjed legalább abban a pár napban...

2018. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy alkalom is eleg lehet nyilvan, de azert jo lenne ha kicsir megeroltetne magat🤣🤣mi rendszeresen kb 3 naponta szoktunk, peteeres heteben tobbszor. Pozitiv ovu napokon es utana 1 napig minden nap. Ez a masodik honap h ovu teszteltem, talan elkaptuk most☺️☺️☺️
2018. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Abba a hónapban mikor a kisfiam fognak vizsgaidőszaka volt a férjemnek. Egyetlen hétvégén volt, amit együtt töltöttünk, pont egybe esett a peteérésemmel.

Nem kell hozzá reggel délben este együtt lenni. Akkor legyetek együtt, mikor jól esik mindkettőtöknek. Az persze nem baj, ha pé közelébe is időzítetek. Sok sikert!

2018. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi majdnem 2 évet vártunk a kicsire. Volt már minden, hőmérő, ovuteszt, időzített együttlét, stb. De akkor jött össze amikor kb.a ciklusban 3-szor voltunk együtt. Nagyon el voltunk foglalva, csak szex után beszéltük hogy épp "babanap" van, de nem is gondoltuk hogy összejöhet :) Most 9 hetes vagyok az első babával :)
2018. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor csináljátok mikor jól esik mert ha kényszerből szexeltek ott már el van rontva a dolog, viszont szerintem a heti 1kevés ilyen esetben. Találjátok ki olyan helyzeteket amiktől könnyen izgalomba jöttök és ezért gyakrabban lenne kedvetek csinálni mint pl. Szexvideót közösen nézni, masszázst adni egymásnak meztelenül, nyilvános helyen pl. étteremben az asztal alatt a másikat cirógatni, együtt fürödni, autóban elkezdeni az orált de nem fejeznéd be és jól felizgult állapotban hagynád és mikor hazaértek mehet a buli stb.
2018. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszonom a tippeket🙂

igen az igaz h eroltetve nem is fog menni

beszelgettunk errol a ferjemmel

o is belatja h kevesebbet vagyunk egyutt

megigerte h a munkat ezentul nem hozza haza

a streszt megprobalja “otthagyni”

Jovore szeretnenk belekezdeni par honap mulva🙂

2018. dec. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!