Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam 3 halvány pozitív...

Csináltam 3 halvány pozitív tesztet aztán november 27-én este ugy éreztem mintha megjött volna de nagyon sok barnás váladék volt (olvastam hogy ez lehet a beágyazódás jele. )?

Figyelt kérdés
Aztán reggel elég bő vérzésre keltem megilyedtem hiszen 2 nappal előtte elég csunyán görcsölgettem és a mellemhez hozzá se lehetett érni annyira fájt.Előtejem is van néhány csepp. igy nem értettem hogy mért jött meg hiszen az csak várandósoknál van. A mensim 4 napig tartott sosem volt még ennyire normális és szabályos. Nem fájt a hasam már és észre se vettem. Aztán ma észrevettem hogy ismét bő barna váladék távozott belőlem. Lehetek terhes ? Holnap csinálok még egy tesztet és 2 hét mulva van orvoshoz időpontom. Szerintetek baba van a háttérben ?

2018. dec. 3. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus vetélés esete...sajnálom
2018. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Bizom benne hátha nem az . Mert ma mertem a hőmérségletem és eddig 35 max 35,2 volt ma pedig 36 .
2018. dec. 3. 17:41
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak orvos tudja majd megmondani, hogy mi történhetett pontosan, illetve inkább azt, hogy jelenleg mi a helyzet. De ha jól értem: egy hetet késett a vérzésed, volt 3 pozitív teszted és egyéb terhességre utaló jelek, majd megjött a vérzésed. AZ igaz, hogy ritkán előfordul, hogy terhesség alatt is van vérzés, mégis megmarad a baba, de az éppen csak elindult terhesség megszakadása is hasonlóképpen történik, így ennyiből nem lehet megállapítani, hogy mi történt nálad. Önmagában az, hogy az előtej még megvan, vagy hogy a tesztek még pozitívak, nem jelenti egyértelműen, hogy a terhesség még fennáll, hiszen a megemelkedett hormonszintek csak lassan állnak vissza a terhesség előtti szintekre.
2018. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat ! Nagyon sokat segitettél . És köszönöm mindenkinek a hatalmas segítségét hogy ennyien szántatok időt rám és irtatok ! Köszönöm
2018. dec. 3. 22:01
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia voltál orvosnál?
2018. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szombaton tudnék csak a suli miatt menni de akkor pont nincs ott a magánorvosom . Szoval masik dokit keritek
2018. dec. 6. 22:47
 17/18 anonim ***** válasza:
Írd meg kérlek ha kiderül mi történt
2018. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2018. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!