Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivel osztottátok meg azt a...

Kivel osztottátok meg azt a tényt, hogy próbálkoztok a babával, és miért pont velük?

Figyelt kérdés

Én olyanoknak mondtam el, akikkel tényleg közeli viszonyban vagyok, illetve, akikről tudom, hogy semmilyen idegesítő megjegyzésre nem kell számítanom a részükről.

Viszont ha más kérdez olyat, hogy "mikor szeretnék gyereket", meg "mikor kezdünk el próbálkozni", akkor hárítom a témát. Van, akikről határozottan érzem, hogy abszolút semmi közük ehhez, akkor is, ha családtagjai pl. a páromnak.


2018. dec. 3. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Senkivel. Nem hiányzott sem a munkahelyen, sem a családban, hogy a hasamat figyelgessék, hogy na vajon terhes-e már.
2018. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
14%
Mi nem teregetjük ki a legbensőbb dolgainkat.
2018. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

Tőlünk is szokták kérdezni, én is mindig lezárom annyival, hogy majd.


A barátnőmnek elmondtam, ő sokat várt a kisbabára, gondoltam van pár jó tippje. Plusz még egy két nagyon jó barátnak és ennyi. A szülők sem tudják. Nem tartozik ez a páromon és rajtam kívül senkire

2018. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

Az egyik kedves barátnőmmel, akivel sajnos csak neten tartjuk a kapcsolatot, mert messze lakunk egymástól. Vele mindent megbeszélek,és biztosan nem kotyogja el senkinek sem.

Munkahelyen senkinek sem,mert akkor ez lenne a téma (egy helyen dolgozunk a párommal, vannak 'közös' munkatársaink).

A családnak sem mondtuk, mert akkor nem szállnának le a témáról. 1 éve próbálkozunk, és valószínűleg mostanában sajnos nem is fog összejönni.

2018. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!