Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmnek 3 napja késik a...

Barátnőmnek 3 napja késik a menstruációja, az alábbiak alapján mennyire valószínű a terhesség?

Figyelt kérdés

Mindig odafigyeltünk hogy ne essen teherbe,még korainak tartjuk. Ennek ellenére egy hete reggelente rosszul volt,hányingere volt és csak bizonyos ételekhez volt étvágya. A hét másik felére elmúltak ezek a tünetek,azt gondoltuk,hogy járvány okozhatta(úgy tudom,hogy ezek a tünetek a várt mensi időszakán vannak-javítsatok ki ha rosszul tudom). Szombaton kellett volna elkezdődnie a menstruációs ciklusnak és most nincsenek ilyen tünetei.

Nem tartjuk valószínűnek hogy teherve esett volna,de azzal hogy már ennyit késik a mensi kezdünk elbizonytalanodni.

Lehet ez terhesség vagy véletlen egybeesés miatt késhet?


2018. dec. 3. 23:02
 1/5 anonim válasza:
85%

Szerinted telepatikus nőgyógyászok vagyunk, akik így hipp-hopp látatlanul és minden vizsgálat nélkül bármi biztosat tudunk mondani?

50-50%

Vigyázzatok jobban.

2018. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Véegülis csak a lényeget nem sikerült leírnod...

Védekeztetek? Mivel?

2018. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján hogyan tudnánk segíteni? Nem látunk a barátnődbe.

A lényeget pedig kihagytad! Védekeztetek?Hogyan?


Ha nem 100%-an akkor 50-50. De vegyetek egy tesztet és az választ ad, mi itt nem tudunk ezek alapján.

2018. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést! Gumi óvszerrel védekezünk. Arra lettem volna kíváncsi hogy a tünetek kizárólag a várt menstruáció időszakában jelentkezhetnek?
2018. dec. 3. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhestünetek másfél-két héttel a menzesz elmaradása után kezdődtek, és a legtöbb nőnél nem is jelentkezik a 6-8. hét előtt. A barátnőd tünetei nem valószínű, hogy a terhesség miatt voltak még. Persze, ez nem zárja ki, hogy mégis terhes, de ha rendesen védekeztetek, erre elég kicsi az esély. Mindenesetre a stressz miatt is késhet, én a helyében tesztelnék, már csak megnyugtatásként is.
2018. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!