Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek erős menstruációj...

Ha valakinek erős menstruációja van (6-8nap) Minden hónapba, attól lehet terhes még bármikor?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :$

2017. máj. 4. 03:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor nem! Szexelni kell hozzá!;)

Viccet félre...

Nincs összefüggés a mensi hossza és a terhességi esély közt

2017. máj. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8-10 nap volt.ebbol 4 nap 2 orankent maxi tampon+ejszakai betet csere volt.

3 gyerkocom van,mindharom elso honapban fogant.

2017. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. A bőséges vérzés a vastag nyálkahártya miatt van, többnyire. Tehát ha más (endometriózis pl) nincs.

Gondot az jelent, ha a vérzés kevés, akkor nehéz teherbe esni, mert nincs mibe beágyazódnia.

2017. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem erős vérzésem volt mindig is, az első gyerekem az első hónapban, a második az ötödik hónapban fogant meg.
2017. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 napos a menstruációm, sose gondoltam, hogy ez erősnek számítana... Ugyan nem lettem azonnal terhes, de ennek semmi köze nem volt magához a menstruációmhoz.
2017. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén sokáig tartó erős menszi ami még sűrűn is jön meg a második gyerkőc születése óta (24-25 napra). A nagylányom 6 hónap után a kicsi egyből sikerült.
2017. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat 😊😊😊
2017. máj. 4. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!