Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki immurán...

Van itt olyan aki immurán szedése mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! saját tapasztalatom nincs, de volt ilyen fórum a crohn-colitis.hu-n. Sajnos már nem él, de olvasni még lehet. Illetve van fb csoportjuk (szerintem ugyanezzel a névvel), ott biztosan van tapasztalat ezzel.

Orvosod mit mond? Ilyenkor azért a kezelőorvos véleménye a mérvadó.

2018. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régebben kérdeztem, hogy lehetséges e azt mondta igen. Részletesen nem tértünk ki akkor rá mert nem volt még igazából aktuális csak kiváncsi voltam. Most sem az még csak tervben van ,ezért legközelebb ha megyek megkérdezem rendesen. Addig is csak kíváncsi voltam hátha tud itt valaki valami okosságot ezzel kapcsolatban :)
2018. dec. 5. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szedtem a terhességem alatt, orvos utasitasara. Egészsèges kisfiam van, aki mar 6 éves.
2018. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Csak a terhesség alatt kezdted el szedni, vagy előtte is szedted? Lenne még egy pár kérdésem ha nem veszed tolakodásnak.

2018. dec. 6. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Elötte is szedtem, aztán megtudtam, hogy terhes vagyok nem tervezetten, igy abbahagytam a szedését, mert megijedtem... Aztán az orvos azt mondta, hogy nagyobb gond lehet igy, hogy abbahagytam, mintha tovább szedném. Nyugodtan kérdezhetsz még, válaszolok ha tudok.
2018. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az érdeklne még például, hogy mennyi ideje szedted, és mennyit? Tünetmentes voltál a terhesség alatt? Azóta mi a helyzet? Változtatott valamit a terhesség az állapotodon? Mennyi volt nálad súlyos a helyzet alapon? A gyógyszer szedése mellett jól voltál? Szedtél valami mást is?

Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek :D És nagyon szépen köszönöm a válaszaid :)

2018. dec. 7. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!