Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie a...

Katababa1987 kérdése:

Ma kellett volna megjönnie a mensimnek de semmi jele. Pár napja fehér folyásom van két napja kicsit darabos is. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ciklus végén nekem is volt már darabos váladék, nem jelentett terhességet, illetve pár napot mástól is késhet, elég a szokottnál kicsit több stresszhelyzet abban a hónapban.

A teszt viszont ilyenkor már mutathat pozitívat, ha mégis baba lenne a dologban.

2018. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj és kiderül.
2018. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen szokott lenni mensi előtt de semmi jele hogy megjönne.Egy kis mellérzékenység van csak.A tesztel várnék még sajnos sok negativat láttam már!
2018. dec. 5. 06:43
 4/8 anonim ***** válasza:
A folyás milyensége önmagában nem utal babára. A teszt a legbiztosabb, ha már kimaradt a vérzésed.
2018. dec. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én még mindig úgy vagyok vele hogy késik..ha holnapig semmi pénteken tesztelek! :)
2018. dec. 5. 08:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem birtam magammal és 10 es tesztel teszteltem!...Halvány pozitivat! :D :D
2018. dec. 5. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2018. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 3.baba :D Már régóta várjuk endóm miómám van. 2 havi Trimeszter után sikerült!
2018. dec. 5. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!