Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal ezelőtt nem vártam....

2 nappal ezelőtt nem vártam. Most úgy érzem, hogy mindjárt megjön, de semmi. Viszont belül fehér krémes-darabos valami van, akkor vettem észre, mikor felraktam egy tampont a biztonság kedvéért. Ez mit jelent, a nem várt előjele?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg minek tampon??????

Nem lenne elég egy kisbetét?(biztonság kedvéért)

Bocs az off-ért!

A folyás semmit nem jelent!

Csinálj egy tesztet,az majd megmondja a tutit! :)

2009. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért kellett tampon, mert mikor nekem megjön, akkor az 1. perctől kezdve nagyon erős, és most 1 ideig nem leszek wc közelben. és nem akarok elázni. és mint mondtam mindjárt megjön érzésem van. de azért köszi a választ.
2009. nov. 9. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor babás lettem,nekem is ilyen darabos fehér krémes pici folyásom volt,és minden percben úgy éreztem,hogy mindjárt megjön,de nem jött.Szerintem csinálj egy tesztet,és írd meg mi lett az eredmény!Drukkolok!

21hetes km

2009. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baba!!!
2009. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!