Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az apa 4 fiútestvér egyike,...

Ha az apa 4 fiútestvér egyike, akkor nagyobb eséllyel fog fiúgyereke születni?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár csak az apán múlik a gyerek neme, hisz ő hordozza az x-y kromoszómákat. Akkor számít az, hogy az ő családjában milyen a fiúk-lányok aránya?

2018. dec. 5. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Énszerintem attól függ,milyen lelkek akarnak hozzá leszületni.
2018. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A lányom apja is négy fiútestvér egyike, bar van egy lánytestvére is. A következő generációban majdnem hasonló arányban a lányok vannak többen.

De olyan esetet is ismerek, ahol az apa három fiútestvér egyike, négy lánya van és az összes unokája fiú.

2018. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindig elbámulok ezen a teórián :D

De van rosszabb is, hallottam már ilyet, hogy "egy gyár egyfélét termel, egy malom egyfélét őröl" :D


Vsz. olyan tudatlan emberek találták ki, akik meg akarták határozni a gyerekük nemét, csak nem jött össze, meg akik meg akarták rágalmazni a szomszédot, hogy na a Pistának harmadikra lánya lett a két fiú után, az már biztos a postástól van, annak vannak lányai! :D


Tessék elővenni a biológia könyvet :)

2018. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, hogy ilyen esetben több az esély a fiúra, de megcáfolom. Apukámék hárman vannak fiúk és apukámnak 3 lánya, egy fia született.
2018. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

párom részéről :

Apósomnak 2fiu testvére van

Férjemnek is fiú testvére van.

Nálunk most jön a baba, kislány :)

2018. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!