Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen egy nagyobb fiútestvér?...

Milyen egy nagyobb fiútestvér? 13/L

Figyelt kérdés
Mindig is akartam egy bátyót, de ez sajna nem jött be, csak három nővérem és egy hugom van. Arra volnék kíváncsi, hogy egy fiú testvérként hasonlóan bánik-e egy lánnyal, mint ha nem a rokona? Vagy ha nem, miben más? (Kérlek, értelmes válaszokat adjatok!)

2013. okt. 27. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd a húgomat :D neki van 2 is. egy 20 meg 1 17 éves ő is 13 am.. :)
2013. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy báty kincs és átok egyben, számomra legalábbis. Van mikor szerettem mert el lehet vele szórakozni beszélgetni vele az aktuális dolgokról (film,zene, programok. De van mikor a hátam közepére se kívánom mert van mikor csak heccelni akar, mint minden testvér, csak tapasztalataim alapján kicsit jobban mint egy lány testvér.

Én 17/L, ő 24/F

2013. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engem bír jobban mert többet törődök vele mint a bátyánk a legjobb barátja is én vagyok akivel minden tmeg tud beszélni stb.
2013. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy fiútestvéred, pláne idősebb, folyton piszkálna, csúfolna. Ha nagyobb lennél, és jönnének a fiúk, teljesen rád szállna, próbálni óvni. Ami jó dolog, de ha túlzásba viszi, az agyadra megy vele.


Én nővér vagyok, egy húgom van, aki most 16 éves. Most éppen pont azért nem beszélünk, mert elkezdett fiúzni (normálisan, csak járnak) viszont hülye, mert 20 éves fiúkkal lóg, és nem fogja fel, hogy azok a fiúk nem csak csókolózni meg kézen fogva akarnak mászkálni, mint ő. Nem hallgat rám, óvni próbálom, de az agyára megyek. Persze ha valami baja van, hozzám szalad:)


Egy bátyó is ilyesmi lehet.


22/L

2013. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mintha nem a rokona? Természetes, hogy nem úgy bánik a testvérével az ember, mint egy nem rokon nő neművel, főleg ha nem úgy néz rá.

Persze jó dolog az, ha van egy idősebb fiú tesója az embernek, persze a nővér is tök jó. Megvédi a suliban, elkíséri ide-oda, leüti azt a tagot, aki kihasználja a húgocskáját stb.

2013. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok, olyan, mint egy nővér? A legkisebb nővéremmel tök jól kijövök, sokat beszélgetünk, segít, ha valami gondom van, de ha hülyeséget csinálok, a szememre hányja, és kicikiz... (ő 16/L)
2013. okt. 27. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Báty vagyok, van húgom, nem hiszem, hogy másképp bánnék vele, mint öcsémmel. Na jó, fiúktól tényleg próbálom óvni, lehet, hogy kicsit égő, de ez már csak ilyen, látom nem csak én csinálom :D Tök jól elvagyunk, szoktuk egymást ugratni is, nagyon ritkán veszünk csak össze (én 20, ő 17).
2013. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dani900 ***** válasza:
100%

Én is beállok a sorba :)

Báty vagyok én is, és szerintem mindenkinél más és más.

Mi pl kiskorunkban folyamatosan veszekedtünk, teljesen mások voltunk. Most is különbözünk, de már sok éve jól megvagyunk, sosem szóltam bele a fiú ügyeibe, igazából nagyon nem is érdekelt, de általában mindig elmondtam a véleményem, és érdekes módon általában örül neki, mert én vagyok sztem az egyetlen, aki tényleg "csak" elmondja, mert nem akarok ráerőltetni semmit, és általában csak akkor segítek neki, ha kéri, szóval, hagyom, hogy azt csinálja amit akar, de ha kell segítek neki.


Na, ennyit a fényezésemről ;) azért vannak rossz tulajdonságaim is, nem vagyok önzetlen, sokszor megszívatom(köveket a táskába, megsózom az üdítőjét, előrébb állítom az ébresztőt, használt zoknit teszek a párnája alá... és még ami az eszembe jut, de ettől szép az élet :)

2013. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó!Nekem is van egy bátyám(én 14, ő 18 ), és nagyon jól kijövünk egymással!Mikor kicsik voltunk nem nagyon, folyton verekedtünk meg minden, de amiota pár dolgot elmondok neki, meg tanácsot kérek tőle azóta szerintem érzi hogy megbízok benne és ő is kérdez tőlem, akármi van. Nagyon szeretem, szerintem a legtöbb bátty ilyen, aranyszívük van.
2013. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!