Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok rajta valamit?

Láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. dec. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:

6-os,akkor még van remény,szorítok!🤞

10-es,az szuper,akkor érősödni fog az😊 En 2dbos xepilt vettem,vasárnap megcsinálom a másikat, ha erősebb lesz,bejelentkezek a dokimhoz.

2018. dec. 7. 20:04
 22/76 anonim ***** válasza:

Na én ma reggel újra one steppeltem.., de olyan halvány volt, hogy kezdtem unni, elővettem az x-epilt. És 1 perc alatt olyan erős csík lett rajta, hogy két méterről is látni lehet! :D

10-es voltam

2018. dec. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:

De szuper, gratulálok!!😊

Én is most előttem egy one stepet,mert még maradt kb 5db,szintén halvány,de kb fél perc alatt kijött,a 2. xepilt holnapra tartom😊

2018. dec. 8. 08:05
 24/76 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Bár nincs sok tapasztalatom, de nekem a one step nem tévedett, sokan azt írták, hogy ha az negatív, semmit nem lehet látni rajta. Az x-epiled is halvány, kettő már biztos nem téved! Drukkolok neked nagyon, írj majd hogy mi lett, várom! 😊
2018. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Megírom majd.

Most már majd csak azt nem tudom,ha tényleg sikerült,hogy hány hetes vagyok?Mikortól számoljam?Ha a menstruáció első napjától,akkor még együtt se voltunk,nemhogy összejött volna.

2018. dec. 8. 08:49
 26/76 anonim ***** válasza:
6 os vagyok. Koszi. Hat meg egyelore semmi sehol .faj a mellem... De meg nem kesik csak egy napja de ha ugy veszem akkor csak hetfon kellene megjojjon ..zgy hogy addig szerintem megjon ,nem tudom de nem.latok remenyt ... Masik terhessegemmel azelott mutatta mar nekem is
2018. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:

6 os vagyok.

Ciklus 32napjan vagyok ... 32-35 kozott megjonni ,mikor hogy .. De a multhonapban 37.napra jott meg . azelottik is 32-25 kozott voltak... Nem tudom mikor volt ovum .. 24.en este egyutt voltunk a ciklus 18.napjan... De ha kesobb volt ovum kb20-21 napon akkor meg van remeny ,mert a tesztem persze nem mutassa meg ....

2018. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, az ovuláció a menstruáció első napjától a 14. nap a nagykönyv szerint. Viszont a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják, tehát mire megtudod, már 4 hetes. Ha jól tudom...
2018. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
A terhességi heteket az utolsó menstruáció első napjától kezdik számolni, így valóban van egy pár olyan hét, amikor az ember biológiailag még nem terhes, de utólag orvosilag igen. Ez azért van így, mert az utolsó menstruáció első napját pontosan lehet tudni, míg a megtermékenyülés napját csak kb. Ezért van az, hogy a terhesség orvosilag 40 hét (tehát majdnem 10 hónap), pedig valójában (biológiailag) csak 9 hónap. Szóval, ha neked pl november 1-jén volt az utolsó menstruációd első napja, akkor ma, december 8-án 5 hetes és 2 napos terhes vagy. (De biológiailag csak kb 3 hete hordod a szíved alatt a magzatot).
2018. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor ha 17-re kérnék időpontot az orvosomhoz,már fog látni valamit?Utána ünnepek,legközelebb csak januárba tudok menni.
2018. dec. 8. 22:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!