Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok rajta valamit?

Láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. dec. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
Szia! Én elvileg akkor 18 hét 3 napos leszek. Én múlt hét végén kezdtem érezni hogy mozog, de mivel első baba, nem tudtam pontosan mit is kellene éreznem. Azóta viszont már biztos vagyok benne, hogy őt érzem. Persze ettől még bennem is rengeteg aggódás van, most pl. náthás vagyok, majdnem egy hete, és nagyon fájnak a lábaim, pedig kb. 3 kilót híztam csak, gondolom nem attól.
2019. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon durva,hogy napra pontosan egy idősek vagyunk :D Én most jöttem a dokitól,csak épp nem volt ma,szabadnapos...úgyhogy holnap mehetek én is az uh-ra.Ez is egyezik hogy egy napon megyünk :D Hétvégén végre éreztem mozogni én is,így megnyugodtam :) Meg tegnap kellett a védőnőhöz mennem,nézett szívhangot is,most először...így azt is hallottam.
2019. márc. 19. 10:35
 73/76 anonim ***** válasza:
Szia! Nem is figyeltem, de tényleg durva! :D Örülök, hogy végre érezhetted-hallhattad te is, és megnyugodtál! Én 10-re vagy fél 11-re megyek, a papíron 10 van, SMS-ben meg fél 11-et küldtek. De mindegy is, csak legyen minden rendben. Írok majd este!
2019. márc. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
Szia! Na nálunk minden rendben volt. Az SzTK-s ultrahangon nagyon kedvesek voltak, és most sokkal alaposbbak is, mint a múltkor. A húsvét előtti héten, vagyis 4 hét múlva kell menni a terheléses vércukor vizsgálatra, aztán következő héten vissza az eredménnyel a dokihoz. A továbbiak meg majd kiderülnek, nem vagyok még rutinos 😄 Veled mizujs?
2019. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:

Szuper,örülök hogy minden rendben 🙂

Nálunk is szerencsére,igaz a dokim azt mondta épphogy 18hetes vagyok.Az egri vizsgálat szerint ugye meg majdnem 19.Úgyhogy még mindig nemtudom a szülés várható időpontját 😅

A méhlepény hatul melyen tapad,kicsit rálóg a mehszajra,igy pihennem kéne sokat,meg semmi megerőltető dolog..😕apr.6-án megyünk babamozira,már várom nagyon.

2019. márc. 21. 09:26
 76/76 anonim ***** válasza:
Hát az a pár nap ide vagy oda 😄 Nekem a magán ultrahangos doki azt mondja szerinte a kiírt előtt, mert mindig nagyobbnak méri. A lepény nekem is hátul, mélyen tapad, a 12 hetesen még elérte a méhszájat, mostmár nem éri el, de mélyen van. Nekem nem mondtak semmit akkor, csak hogy majd visszahúzódik a 18 hetesre. Örülök, hogy minden rendben! 😊A baba mozit nekünk 24-30. hét között javasolták, még nem tudjuk megyünk-e és ha igen mikor, majd meglátjuk.
2019. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!