Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok rajta valamit?

Láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. dec. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 A kérdező kommentje:

Szia!🙂

Épp tegnap voltam a dokimnál,ma töltöttem/kezdtem a 10.hetet.Kombinalt tesztre küldött,épp az előbb telefonáltam,és kértem időpontot egy genetikushoz,febr.20-án kell mennem,akkor leszek 13.hét 1napos.Te hány hetes leszel akkor hogy már jövőhéten mész erre?Hogy vagy egyébként?Nálam most kezd ritkulni szerencsére a hányinger, most épp beteg vagyok,de ezt leszámítva, meg a fejfájást, jól vagyok🙂

2019. jan. 29. 15:16
 62/76 anonim ***** válasza:

Szia! 😊

De jó hogy minden rendben! Én papíron ma vagyok 11 hetes és 3 napos, a kombinált teszt és a genetikai ultrahangok napján 12 hetes 4 napos leszek. Nálam is kezd ritkulni a hányinger, inkább az a fura, hogy én tényleg mindent megettem, nem válogattam sosem, most meg csak azt tudom amit megkívánok. Egyébként jól vagyok, sokkal jobban mint az elején, kezd múlni a fáradékonyság is, de persze munka után amint hazaérek igyekszem pihenni amennyit tudok. Mivel első baba, így még megtehetem. Írj majd hogy mi volt, én is jelentkezem csütörtökön!

2019. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:

Rendben, írok majd🙂

Akkor te előrébb jársz, azért mész korábban.Ez a fáradtság nálam sajnos nem múlik,most a héten táppénzen vagyok,beteg lettem.Munkaba sajnos még mindig ülve is eltudnék aludni,agyon rossz..nekem van már 2gyerkőc,így pihenni nem nagyon tudok sajna 😅😏 de valamennyit muszáj...

2019. jan. 30. 14:07
 64/76 anonim ***** válasza:
Szia! Na voltam tegnap vérvételen meg genetikai ultrahang okom, szerencsére minden rendben van! 😊 Az est ultrahang nagyon részletes volt, megérte oda is elmenni, tényleg mindent megnézett, össze sem tudom hasonlítani az SzTK-ssal, pedig ott is maximálisan rendesek voltak. Ott még csak tippelték, este viszont már biztosra mondták, hogy kislány. 😊 Írj majd, hogy nálatok mi újság!
2019. febr. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 A kérdező kommentje:
Dejó,örülök hogy minden rendben van!😊 Szuper hogy ilyen hamar már ki is derült hogy kislány 😊 Nekem még odébb van,20-án..de már alig várom,remélem minden rendben lesz nálunk is,és akkor végre el lehet mondani a közeli rokonságnak,barátoknak,meg a 2gyerkőcnek.Bár a nagy tuti tudja,mert konkrétan rákérdezett,hogy mekkora a hasam,terhes vagyok?😃 de a kicsi még nem tudja.
2019. febr. 8. 08:50
 66/76 anonim ***** válasza:
Szia! Mizujs veled? Voltál 20-án?
2019. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:

Szia!bocsi,azóta fent se voltam..

Hát nem egyszerű, voltam igen a vizsgálaton, annyi hogy ott közölte a doki hogy mindjárt a 15.hétbe lépek,így nemtudja megcsinálni a vizsgálatot.Pedig elvileg a 13.hétbe voltam,kopni nyelni nem Tudtam..és mondom akkor ilyenkoŕ mi van,mit lehetne.Mondta vannak ilyen tesztek,pl trisós,amit a 18.hétig is meglehet csinálni,annyi,hogy 120ezer ft...na ott sokkot kaptam kicsit, hogy a doki hibájából még csináltassak egy ilyet,hogy ha nem akarom szetaggodni a z egész terhességet...plusz még ezt a vizsgálatot is ki kellett fizetnem,annyi hogy nem a teljeset,"csak" 26ezret... 2nap múlva megcsináltattam ezt a tesztet, ami egy vérvételből állt,10munkanap az eredménye,az jövőhéten telik le.Nagyjabol ennyi..🙂 veled,jól vagytok?

2019. márc. 7. 14:21
 68/76 A kérdező kommentje:
A teszt bem trisós 😅 csak most látom átírta a telo..😏 hanem trisomy
2019. márc. 7. 14:23
 69/76 anonim ***** válasza:

Szia! De jó hogy írtál, már nagyon vártam!

Hát ezt jól benézte a doki akkor... De hogy tudta így elszámolni? Velünk a 12. heti ultrahang óta semmi, jól vagyok, meg remélhetőleg a baba is, a tesómtól kapott szívhang hallgatóval hetente egyszer meghallgatom, ennyi. Már látszik a hasam, ha valaki ismer tudja, hogy nem csak több hamburgert ettem a kelleténél 😅 20-án lesz a 18 hetes genetikai, ugyanúgy kettő lesz egy nap mint a múltkor. Már nagyon várjuk! Írj majd hogy mi volt!

2019. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 A kérdező kommentje:

Örülök hogy jól vagytok!🙂

Hát fogalmam nincs hogy tudtak így elszámolni...

Kicsit félek,vagy nem is tudom...egyáltalán nem érzem még mozogni, pedig 3.baba.Az elsőt a 16.héten már éreztem, 2.at hamarabb,most a 17.hétbe vagyok,és még mindig nem.Megnyugodnek ha legalább lenne nekem is szivhangfigyelo.19-én megyek a 18hetes uh-ra.Te hanyadik hétbe leszel 20-án hogy akkor mész?Én elvileg 18het 3nap.De ugye nálam már nem lehet tudni pontosan hanyadik hétbe vagyok...😏 lehet 1hettel később kéne menni,ide meg nehogy túl hamar menjek...

2019. márc. 10. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!