Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás ellenére teherbe...

Barnázás ellenére teherbe estetek? Ovuláció 8. napon?

Figyelt kérdés
Két éve volt egy 5 hetes missed ab. Sajnos utána P3 miatt konizációm is volt, amit rá egy hónapra ismét megismételtek, mert nem volt egyértelműen sikeres az első műtét. A konizáció óta, ahogy előtte is szabályos 28 napos menstruációs ciklusom van, viszont a menstruáció előtt 5 nappal mellfeszülésem van (ebből egyértelműen tudom, hogy még kb 4-5 nap és meg fog jönni) illetve előtte 1-2 nappal barnázgatok. Aztán mintha elvágnák a mellfeszülést és érzékenységet még aznap megjön a menstruációm görcsölgetve (a 28. napon). Szeretnénk babócát, így ebben a hónapban ovu mikroszkóppal figyeltem a ciklusom, illetve hőmérőztem is. Utóbbi sajnos nem egyértelmű, mert ma is 36.6-ot mértem, és a 15. napon vagyok, páfrány nincs a mikroszkópban. De! 8. napon bal oldali petefészek szúrkálásom volt (ezt mindig megérzem a ciklus közepe táján), és az ovu mikroszkóp páfrányosodást mutatott. Azóta viszont nem volt csak most némi szurka, de a mikroszkóp negatív volt. Lehetséges 8. napos ovuláció, és hogy a tartósan magas 36.6-os hő terhességet jelez? (Mondjuk a hőmérőzésnek nem vagyok a híve). De 8., 9. napi páfrányosodás óta nem volt páfrányosodás, így arra gondolok, hogy talán összejöhetett valami. Viszont annyi rosszat olvastam a barnázásról, hogy progeszteron hiány stb jele lehet, hogy a missed ab után félek, nem-e megint esetleg vetéléssel fejeződhetne be a dolog. Van valakinek ilyesmi tapasztalata, hogy barnázás ellenére sikeresen megtermékenyült és kihordta a kisbabáját? Illetve, hogy ilyen korai ovuláció lehetséges?

2018. dec. 7. 09:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit még, hogy ciklus alatt sosincs barnázásom, csak mensi előtt 1-2 nappal.
2018. dec. 7. 09:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet h a 8. Napon volt az ovud. A barnázás kérdése nem egyértelmű. Ha barnázol lehetsz terhes persze, és nem biztos h vetélés lesz. Én a kisfiammal barnáztam de az jóval a mensi kimaradása után volt kb 6,5 hetesen. Kaptam progeszteron hüvelykapszulát és minden renben volt. Én a helyedben a nőgyógyásszal csináltatnék egy hormonos vérvételt ahol kiderül milyen a progi szinted. Vagy pl én missed ab után automatice kértem a nőgyógytól dátum nélkül progeszteron receptet, hogy ha legközelebb pozitívat tesztelek akkor 4-5 hetesen elkezdhessem a progeszteront.
2018. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah és egy hete tudtam meg h ismét várandós vagyok, így ma kezdtem el a progit.
2018. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Most két nappal a mensi előtt (pénteken kellene megjönnie) elkezdtem nagyon halványan barnázni. Szerintem nem lesz babó, de januárra kértem időpontot a dokihoz, mert rohadtul idegesít, ha a progeszteron hiány miatt nem jön össze a dolog.
2018. dec. 19. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!