Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Barnázás ellenére teherbe estetek? Ovuláció 8. napon?

Két éve volt egy 5 hetes missed ab. Sajnos utána P3 miatt konizációm is volt, amit rá egy hónapra ismét megismételtek, mert nem volt egyértelműen sikeres az első műtét. A konizáció óta, ahogy előtte is szabályos 28 napos menstruációs ciklusom van, viszont a menstruáció előtt 5 nappal mellfeszülésem van (ebből egyértelműen tudom, hogy még kb 4-5 nap és meg fog jönni) illetve előtte 1-2 nappal barnázgatok. Aztán mintha elvágnák a mellfeszülést és érzékenységet még aznap megjön a menstruációm görcsölgetve (a 28. napon). Szeretnénk babócát, így ebben a hónapban ovu mikroszkóppal figyeltem a ciklusom, illetve hőmérőztem is. Utóbbi sajnos nem egyértelmű, mert ma is 36.6-ot mértem, és a 15. napon vagyok, páfrány nincs a mikroszkópban. De! 8. napon bal oldali petefészek szúrkálásom volt (ezt mindig megérzem a ciklus közepe táján), és az ovu mikroszkóp páfrányosodást mutatott. Azóta viszont nem volt csak most némi szurka, de a mikroszkóp negatív volt. Lehetséges 8. napos ovuláció, és hogy a tartósan magas 36.6-os hő terhességet jelez? (Mondjuk a hőmérőzésnek nem vagyok a híve). De 8., 9. napi páfrányosodás óta nem volt páfrányosodás, így arra gondolok, hogy talán összejöhetett valami. Viszont annyi rosszat olvastam a barnázásról, hogy progeszteron hiány stb jele lehet, hogy a missed ab után félek, nem-e megint esetleg vetéléssel fejeződhetne be a dolog. Van valakinek ilyesmi tapasztalata, hogy barnázás ellenére sikeresen megtermékenyült és kihordta a kisbabáját? Illetve, hogy ilyen korai ovuláció lehetséges?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, progeszteron, barnázás, konizáció

2018. dec. 7. 09:43  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Annyit még, hogy ciklus alatt sosincs barnázásom, csak mensi előtt 1-2 nappal.

# 1/4Időpont 2018. dec. 7. 09:48 Privát üzenet
Simán lehet h a 8. Napon volt az ovud. A barnázás kérdése nem egyértelmű. Ha barnázol lehetsz terhes persze, és nem biztos h vetélés lesz. Én a kisfiammal barnáztam de az jóval a mensi kimaradása után volt kb 6,5 hetesen. Kaptam progeszteron hüvelykapszulát és minden renben volt. Én a helyedben a nőgyógyásszal csináltatnék egy hormonos vérvételt ahol kiderül milyen a progi szinted. Vagy pl én missed ab után automatice kértem a nőgyógytól dátum nélkül progeszteron receptet, hogy ha legközelebb pozitívat tesztelek akkor 4-5 hetesen elkezdhessem a progeszteront.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. dec. 10. 14:34 Privát üzenet
Jah és egy hete tudtam meg h ismét várandós vagyok, így ma kezdtem el a progit.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. dec. 10. 14:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Most két nappal a mensi előtt (pénteken kellene megjönnie) elkezdtem nagyon halványan barnázni. Szerintem nem lesz babó, de januárra kértem időpontot a dokihoz, mert rohadtul idegesít, ha a progeszteron hiány miatt nem jön össze a dolog.

# 4/4Időpont 2018. dec. 19. 10:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aggódjak? Lehet mégis terhesség?
Mitol lehet ovu utan barnazas?
Most újra megjön vagy ovulacio vagy mi mas bajom lehet?
Probléma-e ha ovu után 2 nappal kicsi barnázást vettem észre? Mellé kis has szúrka is van
Barnázás ebben az esetben bajt jelent?
Ovúlációs napokon induló barnázás amiből később piros vér?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!