Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás mellett is olyan...

Szoptatás mellett is olyan “veszélyes” a megszakítás?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira mint nem szoptatósan.
2018. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv vagy, ha hiszel a szoptatas fogamzasgatlo erejeben.
2018. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még veszélyesebb, mert a szoptatás méginkább hamis biztonságérzetbe ringat. Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz rendesen, vagy ne csináld. Ha meg jöhet a baba akkor minek elcseszni a végét.
2018. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még most is hisznek a szoptatás vedokepessegeben?

Ez már a szüleimnek sem jött össze ezelőtt 40 éve. Szerencsére. Így van köztem és tesóm közt 11 hónap, valószínűleg a 6 hetes kontroll utáni hetekben készülhettem. 😀

2018. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

A szoptatás nem véd meg a terhességtől, ugyanis nincs "fogamzásgátló" hatása.

Arról nem beszélve, hogy szerintem sokkal nagyobb veszélye van, ugyanis szoptatás alatt még inkább kiszámíthatatlanabb egy nő ciklusa, tehát gyakorlatilag képtelenség megmondani, hogy mikor van éppen termékeny állapotban.

Tehát nem kevesebb rá az esély, mint egy olyannál, aki nem szült, nem szoptat.

Meg aztán komolyan nem értem, hogy mi az élvezet abban, hogy a legjobb résznél meg kell szakítani az együttlétet?...

2018. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk így jött össze a második gyerek.
2018. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szokták bevetni, ha a kapcsolat stabil, és jöhet a kistesó, csak kicsit később. Magyarul nem lesz belőle gond, ha besikerül egy terhesség.
2018. dec. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!