Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem erősödik a pozitív...

Ha nem erősödik a pozitív teszt, attól meg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 fele tesztet csináltam, 3 nap eltéréssel. Egyik egy x epil másik egy corax. Pozitívnak pozitív viszont egyik sem erősebb a másiknál. A biztonság kedvéért januárra kertem időpontot, addig úgyis eldől mi lesz de szerintetek azért bizakodhatok? Október 27en volt a mensim első napja
2018. dec. 8. 12:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ket különböző teszt nem mérvadó! Ugyanazzal tesztelj es úgy egyértelmű lesz, hogy erősödik - e

Majd írj mi lett

2018. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Osztom, hogy ha különböző márka volt, akkor nem lehet összehasonlítani. De lehet bármilyen halvány is, azt jelzi, terhes vagy. Ha akarod látni, hogy erősödik, tesztelj három naponként ugyanazzal a márkával mindig reggeli pisiből. De szerintem felesleges, ha már volt két pozitív teszted, tutinak veheted.
2018. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az első és akkor jelentkezem a kovivel sztem jovohet szerdán :)

2018. dec. 8. 14:25
 14/18 A kérdező kommentje:
Jaj most látom csak a többi választ! Köszönöm mindenkinek, szeretném biztosra venni, de környezetemben 4 baba is elment, bízom én leszek a kivétel de azért meg nem merek örülni! Jelentkezem mindenképp :)
2018. dec. 8. 14:26
 15/18 A kérdező kommentje:

Végül csináltam egyet most munka előtt, jóval erősebb :)

[link]

2018. dec. 10. 06:12
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen pozitív, gratulálok :) #10 voltam.
2018. dec. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Latod? Mennyivel erősebb! Gratulálok :)
2018. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen 😍😍😍 köszönöm nektek a biztatást!! ❤️ Reméljük januárban is minden rendben lesz ☺️
2018. dec. 10. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!