Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja kèsik, a teszt negatív...

4 napja kèsik, a teszt negatív. Várjak a teszttel, vagy irány a doki?

Figyelt kérdés

Őszintèn szólva mèg pár hónapot szerettünk volna várni a babával, de kifejezetten nem óvatoskodtuk túl a vèdekezèst. Èvek óta telefonos appon vezetem a ciklusom, így mindig rám szól, mikorra várható a menzeszem, ès eddig max 1-2 napos +/- eltèrèsem volt. Most viszont elèg szokatlan hogy már negyedik napja kèsik, emellett viszont a várt nap előtti nap óta (csütörtök) folyamatosan fájdogál, görcsölget picit az alhasam.

Könnyen ráparázok dolgokra, így már 2 tesztet is csináltam, mindkettő negatív lett.

Szóval most nem tudom, hogy várjak mèg pár napot egy újabb teszttel, vagy mindenkèpp kèrjek időpontot orvoshoz, mert terhesség nèlkül meg elèggè nem normális ha kimarad, illetve hogy ennyit kèsik.

Vagy túl stresszelem?


2018. dec. 11. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetett később péteresed ezért csúszhat a menszesz vagy később mutatja a teszt. Milyen tesztet használtál? Én várnék meg legalább 1 hetet és 1-2 megbízható tesztet is csinalnek addig :) ebből még barmi lehet,nem érdemes orvoshoz menned meg vele . Egyébként késhet akkor is ha sokat idegeskedtel ha beteg vagy/voltál , gyógyszerektől stb
2018. dec. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj még akár egy hetet is,ha nem jön meg, és reggeli első vizeletből tesztelj (nem tudom,abból csináltad-e,csak biztos,ami tuti,írom:) ). Nekem egy hét késés után is volt negatív teszt,aztán mégis 14 hetes terhes vagyok...
2018. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"terhesség nèlkül meg elèggè nem normális ha kimarad, illetve hogy ennyit kèsik."

Mióta nem normális,ha valakinek pár napot késik vagy netán egyszeri alkalommal kimarad a vérzése?Főleg,hogy még pms tüneteid is vannak.Csak késik,ne aggódj meg fog jönni.

Sajnos a telefonos app,nem lát beléd,csak tippel.

2018. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!