Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után egy héttel...

Peteérés után egy héttel barnáztam, először sötétbarna folt volt a tisztaságin és másnap rózsaszínbe átmenő folyásom volt. Rá 4 napra negatív Preditcor early. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Barnázás óta furcsán fáj a mellem, nem úgy mint szokott és a derekam is majd leszakad. Szurkálás is kísérte a barnázást, az azonban már elmúlt és olyan mintha meg akarna jönni, enyhén görcsölgetek. A nem várt még egy hét, nekem korán van a peteérés. Mikor teszteljek megint és mivel? Mit ajánlotok?

2018. dec. 10. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem várod meg a nemvárt napját?
2018. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon izgatott vagyok, tudom hogy az lenne a helyes ha megvárnám, de annyira hívogatott a DM polcán a teszt, hogy muszáj voltam megvenni és gyorsan megcsinálni. :( :D
2018. dec. 10. 17:39
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokan írták, hogy nekik már ilyenkor kimutatta, gondoltam hátha.. :)
2018. dec. 10. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos,most nem vagy előrébb.

Várd meg míg késik pár napot.

2018. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. És szerinted újra ezt a Predictor Earlyt próbáljam, vagy van más jobb teszt?
2018. dec. 10. 17:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Tényleg nem érdemes ennyire korán tesztelni, de én megértelek, mert én is ezt csináltam. :D Hiába tudtam, hogy várnom kellene, túl izgatott voltam (első próbálkozós hónap volt...), így 2 tesztet is ellőttem a nem várt előtt: egyet 6 nappal, egyet 3 nappal előtte. Az utóbbi már kimutatta, halványan, de egyértelműen. A korábbinál viszont még semmi nem látszott. Én egyébként egyáltalán nem véreztem, nem barnáztam akkor, és semmi tünetem nem volt. De ez mindenkinél máshogy alakul.


Szurkolok!! :)

2018. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os voltam, azt kifelejtettem, hogy én is Predictor Early-t használtam ehhez a 2 teszthez.
2018. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi is az első hónapban vagyunk, kezdeti őrület.. ;) :) Milyen csodálatos élmény lehetett amikor megláttad a második csíkot! Azóta még várod a tüneményt, vagy már megérkezett? :)
2018. dec. 10. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:

6/7-es vagyok, igen, hihetetlen volt, hogy elsőre sikerült. :)

Még pocakban van, 25 hetes kismama vagyok. :)

2018. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! :)
2018. dec. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!