Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt, után...

Menstruáció előtt, után lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom van rá esély. De azért kérdezem mert pcos van. 4 hónapig egyáltalán nem volt menszeszem. Most december 5.-én megjött 4napig volt meg. Előtte voltunk együtt a férjemmel meg utánna is. Szeretnénk babát. Jövő héten megyek endokrinologushoz. Csak reménykedem hátha sikerült a baba. Csináltam tesztet de negatív lett. Gondoltam arra is hogy lehet korai volt még a teszt. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2018. dec. 10. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár közben is. De a teszt tényleg korai volt. Ha már gyereket tervezel, nézz utána, hogy készül. Minimum 2 hét kell az aktustól, mire elkezd termelődni a HCG, és a terhességi teszt ki tudja mutatni.
2018. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hogy készül. De vannak már a korai tesztek. És mivel nem volt mensim ezért nem tudtam hogy mikor van peteérésem. Mivel a pco egyik tünete a rendszertelen menstruáció.
2018. dec. 10. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
De ennyire nincsenek korai tesztet... Aktus után minimum el kell telnie 2-3 hétnek, hogy elég magas legyen a HCG szint a pisádban.
2018. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!