Reka.20 kérdése:

Lehetek terhes? 20/L

Figyelt kérdés
A parommal lefukudtunk. Nem vedekeztunk. Korulbelul 5 perces lehetett az egyutlet en szoltam h hadjuk abba ugyan is feltem es nem tudtam teljesen atadni magam igy. Nem volt orgazmus egyikonknel sem. Mennyi lehet az esely h terhes vagyok ?

#orgazmus #terhes #leheteke
2018. dec. 11. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Simán lehet. Százalékot nem mondok.
2018. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
50- 50% , vagy igen, vagy nem.
2018. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez sok mindentol fugg, legfokepp, hogy hol tartasz a ciklusodban. Megszakitassal nyilvan tizedelodik az esely a teherbeesesre, de sajnos nem lehet kizarni. Drukkolok, hogy ne legyel az, de ha tabit nem szedsz, az ovszerr ne felejtsetek el!
2018. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
koszonom.! mindenkepp.
2018. dec. 11. 12:40
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
#2, ezt az 50%-ot honnan szoptad, buktál matekból? Egyébként meg lehetsz, elég szomorú, hogy főleg a buták szaporodnak.
2018. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos lehetsz. Bármikor teherbe ejthet a partnered, kivéve ha nem értek egymáshoz. Kérlek, védekezzetek! Fiatalok vagytok még ehhez. Óvszer, tabletta... Aktus után két héttel tesztelj, pár száz ft-ért vannak jó tesztek. Szurkolok, hogy negatív legydn majd.
2018. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Workdev te is buta vagy. Ha valamire nem lehet határozottan válaszolni, akkor két lehetőség van


1: igen

2: nem.

Na ez pont 50-50%.

2018. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen ennyi esze legyen valakinek...
2018. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

no offense, de a pároddal nem jártatok iskolába?

biológia órán is tanítják, meg neten is utána lehet nézni, hogy VÉDEKEZNI KELL, ha nem akartok terhességet.

előváladékban is lehet spermium, lehetsz úgy is terhes,hogy nem élvezett el.

VÉDEKEZNI KELL minden alkalommal, amíg nem szeretnétek gyereket.. Mi értelme volt így amúgy? Nem is volt jó és parázhatsz is, hogy terhes leszel.

Legyetek már kicsit felelősségteljesebbek, egy gyerek nem játék,több évtizedes felelősség, az egész életetekre hatással van.

Ha beleférsz a 72 órába én a biztonság kedvért vennék be sürgősségit.

És amíg nem találtok megbízható védekezést, addig NE szexeljetek.

2018. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Pearl-index.

Védekezés nélkül 83%, megszakítással 35 % lesz terhes egy éven belül. Ha tized annyi esélye lenne, akkor az 8% lenne. Maradjunk annyiban, hogy kb. fele (harmad) akkora eséllyel lehet így tehetbe esni.

Engem mindig az érdekel, hogy ha 1% esélyed van rá, és terhes leszel, akkor mennyire fog vigasztalni, hogy baromira nagy peched van?

2018. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!