Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhnyákkal kapcsolatba kerdes...

Méhnyákkal kapcsolatba kerdes A tobbi lenn!?

Figyelt kérdés

Szoval ma 11.en van Ovulaciom (Naptár szerint) 10.en es 8.an szeretkeztunk.

Szoval neztem egesz vegig a Nyákot es 8.an meg epp hogy kicsit feheres vizes volt. 9.en volt mar egy kicsi tenyleng kiss mennyisegu nyulos tojasfeherje szeru nyákom 10. En már bőven lett tojasfeherje szeru Nyulos nyak ma viszont ovulaciom van es delelott rengeteg volt a nyák beteritette a wc papirt delolott. Delutan 2 ota viszont egyaltalan nincs nyákom lehetseges azert mert megtortent az ovulacio?

Volt meg valaki igy?

Bocsi ha kicsit hosszu lett de nemvoltam meg igy es erdekelne!?


2018. dec. 11. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Már nagyon sokszor le lett írva,hogy a spermiumok 4,akár 5 napig is elélnek a nő szervezetében.
2018. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
*Szóval jókor voltatok együtt,tök felesleges a nyákodat vizsgálni ennyire tüzetesen.Egyébként meg miért lenne olyan furcsa,ha megtörtént az ovuláció?
2018. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem azert csak az a fura hogy delelott meg sok nyak volt a wc papiron most delutan 2 ota pedig egyaltalan senmi nincs.
2018. dec. 11. 22:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon fura tényleg :) szerintem nyugodjál le kicsit, mert nem attól leszel terhes ha ilyen szinten figyelgeted magad.
2018. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak azt nm hogy mitol mulhatottel....
2018. dec. 11. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:
A tegnap esti ondó keveredett a nyákoddal, az távozott másnap délelőtt,ezért "soknak" tűnhetett.
2018. dec. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ertem de akkoris volt nyák es tenap 2 ota pedig teljesen szaraz vagyok nincs senmi nyák.
2018. dec. 12. 11:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert ovuláció után csökjen. Ez így normális. A ciklus végéig még lehet újra, de nincs jelentősége.
2018. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csökken, bocs
2018. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy valaszoltal nekem rá!

Es amugy lehetseges azis hogy megtortent az ovulacio es azert nincsmas folyasom?

2018. dec. 12. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!