Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt 2nappal voltam...

Peteérés előtt 2nappal voltam egyutt a barátommal gumi nelkul. Ha lesz peteérésem akkor az ugye azt jelenti, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Csak meg akarok róla bizonyosodni.

2018. dec. 12. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj...komolyan nincs mostanában biológia óra?

Ha megjön a havid akkor van jó esélyed arra hog nem vagy terhes, de pont az ovu alatt kiszabaduló érett petesejtet termékenyíti meg a hímivarsejt, tehát pont jókor voltatok ahhoz együtt hogy babátok legyen. ( a spermiumok 2-4 nap életképesek)

2018. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem . A peteérés amikor termékeny időszakod van és csak ovulacional (péteresnél ) jöhet össze a baba . Az előtte lévő napokba és azon a napon . Szóval pont ugy voltatok együtt hogy terhes lehetsz .
2018. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Válasszatok nevet - a legjobb időszakban voltatok együtt.

[link]

2018. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudod, hogy lesz peteérésed?

Lehet, hogy már volt. Azt nem lehet napra pontosan kiszámolni. Csak vizsgálattal lehet követni pontosan.

Ha akartok gyereket, akkor kb. jókor voltatok együtt.

Ha nem akartok és nem védekeztetek, akkor lehet izgulni, hogy megjön-e.

2018. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem az eszedért szeretnek az biztos.
2018. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz peteérésed, akkor az azt jelenti, hogy pont alkalmas időben voltatok együtt ahhoz, hogy akár teherbe is ess.
2018. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, hogy ki mondta neked, de javasolom, hogy nagyon gyorsan felejtsd el. Peteérés környékén kell együtt lenni ahhoz, hogy legyen baba (olyan pároknak, akik tervezik).
2018. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2018. dec. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!