Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Lehet, hogy terhes vagyok? Mikor tesztelnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szerdán kellett volna megjönnie, előtte egy hétig általában folyamatosan éhes vagyok, elkezdenek feszülni a melleim, de most az égvilágon semmi jele. Nagyon ritkán késik, inkább pont, hogy 1-2 nappal korábban jön meg de most csak a "folyok" érzés van ami miatt 5 percenként a wv-re futkozok, de semmi..
2018. dec. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel ha van otthon teszt, ha nincs akkor szombat reggel ha addig nem jön meg.
2018. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar tesztehetsz.
2018. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Még simán megjöhet,én biztos nem tesztelnék 1-2 napos késésnél.
2018. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En 5. napon halvany pozit teszteltem, 7. napon mar erosebbet. Persze ezzel nem azt mondom, hogy a tied is pozi lesz tuti es akkor tesztelj amikor en, ha nagyon kivancsi vagy es izgulsz akkor tesztelj holnap reggel, ha tovabbra sem jon meg ugy 5.-6. napon, akkor ismeteld meg.
2018. dec. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!