Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán terhes lennék?

Talán terhes lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2. hónapja hogy nem jött meg. Az első kimaradásnál voltam nőgyógyásznál, premenset írt fel. Azt mondta nem vagyok terhes és a sok teszt is negatív volt. Most hogy a 2. elmaradásom van, másfél hete szurkálódik a hasam, de nem folyton, hanem időnként, fáj a mellbimbóm, nekem a mensinél az egész mellem szokott fájni. És ha elkezd a hasam szurkálódni akkor rá 2-3. napra meg is szokott jönni, most azon másfél hete a fájás óta nem. A nőgyógyász megint váratna 1 hónapot mert szerinte nem vagyok terhes, csak kézrátétellel vizsgált meg, de nem akart elküldeni sehova, hol ott ilyenkor azért azért egy ultrahangot szoktak csináltatni. Ő megvárná a 3. kimaradásomat és azt mondta ha nem jön meg akkor gyógyszerrel előhozzuk. Amit eddig szedek premenset ugye az csak a petesejtet segiti megérni. Házi orvosomhoz elmentem és nem érti hogy miért nem küldött el ultrahangra a nőgyógyász, ezért adott egy beutalót teljes körü vérvételre. De ő azt mondta attól függetlenül h iratott gyógyszert a doki még lehetek terhes. Múlt hét szombaton csináltam utoljára tesztet, lehetséges hogy korai terhes vagyok csak kevés a hcg hormonom? Megpróbáljam nost szombaton? Szerintetek az lehetek ha ennyi ideje fáj a hasam és a mellbimbóm? Illetve többet kell székletet ürítenem mint azelőtt.

2018. dec. 14. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az anamnézissel amit leírtál szerintem nem vagy terhes, de majd a vérvétel megmondja a tutit.
2018. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem sem vagy terhes.Nem lehet,hogy pcos vagy?attól is szokott késni...
2018. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mit értesz pcos alatt?
2018. dec. 14. 17:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Utána olvastam mi az a Pcos de nem hinném. Párommak gyereket szeretnénk és ez a késés dokog azóta van mióta nekiálltunk. Előtte.minden hónapba normálisan megjött.
2018. dec. 14. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb menj el vérvételre. Az egyértelműen megmutatja mi a valóság.
2018. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vérvetel mutatja ki a tutit, de ha a nőgyógyász azt mondta nem vagy terhes, akkor valószínű, hogy tényleg nem vagy az. Nekem is volt már, hogy 3 hónapig nem jött meg, szintén a "majd meghozzuk" volt a válasz. Szerencsére pont nem lett rá szükség. Amúgy 2 terhességen vagyok túl. A személyes tapasztalatom, hogy ha nem tudod eldönteni hogy ez az e, vagy nem terhesség, az nem az. Én is nagyon vágytam babára, hónapokig izgultam hogy na ez a szúrás itt, ez az érzékenyseg itt talán az. Sose volt az. Mindkét esetben amikor terhes lettem, teljesen egyértelmű volt, hogy most vagyok az. Sok sikert : egy fiús anyuka
2018. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Megosztanád a tapasztalataidat? Akár privátban is, ha nem szeretnéd itt. Mit értesz egyértelmű alatt?
2018. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok újra. Vérvételen voltam és nincs baba se de alapjáraton sincs semmi gond. A leleten minden jó volt. December 16án meg is jött, de megint késik. Egyébként nem értem miért késik állandóan azóta mióta párom belém... tudjátok. Ha egyszer nincs baba, akkor miért késik? Nőgyógyászom nem mondott semmit de a háziorvosomtól többet tudtam mem. Annyit mondott hogy lehet köze ha esetleg teherbe is estem de el is vetéltem mert lehet a magzat sérült volt. Azt mondta ilyen esetbe jobb is. De ő ezt csak példának mondta hogy ez is megeshet. Szeretnék babát de ha nem jön össze legalább akkor időbe jönne meg. Nőgyógyászommal nem vagyok így megelégedve hogy konkrétan nem csinál semmit csak egy premenset írt fel hogy szedjem. Nem magyaráz el dolgokat hogy mik lehetnek a feltevések. Váltsak nőgyógyászt? Mi tévő legyek? Így sajnos azt se tudom követni h mindig késik fél hónapokat-hónapokat, nem tudom mikor van peteérésem. És ha 1 év múlva is ez a helyzet lesz?
2019. jan. 25. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!