Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg elso jele lehet?

Terhesseg elso jele lehet?

Figyelt kérdés
Na szoval arrol lenne szo hogy ugye parommal probalkozunk a babaval es hat ugye 11.en volt ovulaciom es azota hogy ez elvileg megtortent azota kb minden 2.nap mikor kifolyom az orrom (nemigen vagyok megfazva) na mikor kifujom az orrom vereses valadekos nem omlik de azert latszik benne a vér. Amugy meg utana ha kifujom egesznap bevan dugolva az orrom....Aki tud kerem segitsen!
2018. dec. 15. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha dec 11-én volt ovulációd, akkor semmiféle terhestünetet nem tapasztalhatsz még!

Az hogy megpattan egy ér az orrodban inkább másnak a jele amúgy is

2018. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Még az esetleges beágyazódás sem történt meg, miután a hcg termelődni kezd és ez okoz tüneteket.

Csak elpattant egy ér és lehet náthás is vagy.

2018. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ertem....nem nemvagyok nathas!

Miota az 1 kisfiammal terhes voltam azota nemverzett az orrom sem elotte sem utana csak parj napja kezdte el.

2018. dec. 15. 14:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha az orrvérzésedet valóban a terhesség okozná ott nagyon nagy bajok lennének.
2018. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nemhiszem mivel a fiammalis volt es dokinakis lett szova es nemvolt baj aztmondta a terhesseg miatt es a hormonok okozzak.
2018. dec. 15. 15:47
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ok, akkor terhes vagy, gratulálok...
2018. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
??????????
2018. dec. 15. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhességi tünet
2018. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előfordul hogy terhesen valakinek gyakrabban vérzik az orra, erről már én is olvastam, bár nekem négy gyerekkel nem volt ilyen tapasztalatom. Amennyire tudom,piros vér elered olyankor, nem pedik az orrvàladékban vannak apró vèrcsíkok.


Viszont ha nálad terhesség okozza ezt, akkor az előző ciklusban lettél terhes, nem egy négy nappal ezelőtti ovulációból. Az kozàrt, mert a beàgyazódáy előtt nincs semmilyen hormonális változás, ami tünetet okozna.

2018. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Huuuuu xd xd de jot nevetek xd
2018. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!