Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5+3 hetes terhes vagyok elso...

5+3 hetes terhes vagyok elso baba, sorstarsakat keresek, valaki?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam , hogy megosztanank egymassal a tapasztalatainkat az igazsag kicsit felek az egesz terhessegtol szulestol stb. az egymassal valo tapasztalat megosztas hatha segitene mindenkinek aki hasonloan erez mint en , hogy egy kicsit lazabbak legyunk :) es ne a felelemmel foglalkozzunk hanem a babaval :)

2018. jún. 12. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

gratulálok :)

én 5+6 hetes vagyok a másodikkal

van konkrét félelmed, bizonytalanságod?

2018. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat igen a rosszuletek , (de meg nem voltam es nem erzem , hogy rosszul lennek:p) gondolom majd ezutan , ami lenyegesebb, hogy minden rendben legyen odabent a kicsivel es nem utolso sorban maga majd a szules. Te hogy erzed magad??? Vannak tuneteid???
2018. jún. 12. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az nem szükségszerû, hogy rosszul legyél, szerintem ezen ne izgulj :) Örülj neki :)

Az elsônél egyszer sem volt hányingerem, nagyon jól voltam. Most émelygek egy kicsit, de úgy tûnik, hogy a B6 vitamin segít. Anno az orvosom mondta, hogy az jó az émelygésre. Meg egy kicsit fáradékony vagyok, de arra számítok, hogy ez el fog múlni :)


A szülésre nem nagyon lehet felkészülni szerintem. Mármint de, fejben lehet, és azt mondják, sok múlik rajta. Aztán hogy mi lesz, az más kérdés :)


Mikor mész dokihoz?

2018. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok a másodikkal. Rosszullétem az elsővel sem volt, most sincs, én imádtam terhesnek lenni az elsővel is. 😊
2018. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dokihoz jovo het kedden megyek de az alitolag vedonohoz fog tovabb kuldeni jah es meg sem nez Angliaban elek es hat itt egy kicsit maskent vannak a dolgok , az elso ultrahang 8-14 het kozott van . Na es ti??? Voltatok mar?
2018. jún. 13. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!