B17I kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A baratomat szajjal elegitettem ki ma es a szamba elvezett, utana o elegitett ki az ujjaival de eloszor a szamba dugta a kezet hogy nyalazzam be az ujjait es nem tudom, hogy maradhatott-e spermium a szamba, szoltam neki es utana a biztonsag kedveert lenyalta o is alaposan az ujjait. Utana en is magamba nyultam azzal a kezemmel amivel fogtam a farkat, de csak lent tonel, nem lett elovalladekos a kezem.Mit gondoltok?
2018. dec. 15. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol jarsz a ciklusodban?
2018. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
itt minden hülyeséget elhisztek? látom magam előtt a 2 suttyót, hogy röhögnek a válaszokon
2018. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Sőt, ha utána bevettétek partiba a kutyát, ő is az lett! De talán még a szomszéd lova is.


Amúgy nem. Elég kicsi a valószínűsége.

2018. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves masodik hozzaszolo, nem hulyesegbol kerdeztem, csak aggodok es probalok felelosseg teljesen viselkedni nehogy valami baj legyen
2018. dec. 16. 11:57
 5/5 Nonner ***** válasza:

Nagy peched van, ha ettől terhes lettél.

Ha viszont felelősségteljes szeretnél lenni -ennél azért jobban-, akkor keresd fel nőgyógyászod, és írass fel magadnak fogamzásgátló tablettát.

2018. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!