Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztünk a barátommal!...

Szeretkeztünk a barátommal! 5hónapja szedem a belara tabit! Belém élvezett mikor a 7napos kötelező kihagyásom volt! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Hallod...ha nem vagy tisztában azzal,hogy tulajdonképpen mi a f.sznak szeded azt a tablettát,akkor ne is szedd.5 hónapja szeded.Gondolkozz már.Komolyan gondolom vmi kis 13-14 éves taknyos vagy,aki már szexel,de azzal hogy a fogamzásgátló mire való,meg a tudnivaló dolgokat,amiket nagyonis ILLENE tudni,akkor ne is szexelj,mert fogadok még azt se tudod,hol a méhed.Gyík.
2008. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen nem lehetsz, hiszen az egész ciklusban megakadályozza a peteérést. Tényleg nem ártana kicsit kikupálnod magad bioszból, de azért az előttem szólónak üzenném: ez az az oldal ahol mindenki azt kérdez amit akar, nem tisztünk leugatni a másik fejét, inkább segítsünk, azért kérdez, mert nem tudja.
2008. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grófházy ***** válasza:
68%
Azt tudnám tanácsolni,hogy keress valakit,aki A-Z-ig felvilágosít,hogy mire jó a tabletta.Vagy hogy jutottál hozzá???Neten vetted???Mert általában ha az ember orvoshoz megy,elmondja,hogy mit szeretne.Te mit mondtál,hogy a doki ilyen ügyesen kitalálta,hogy fogamzásgátlót szeretnél???Mert te nem tudtam mit akarsz az tuti.
2008. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

És kedves második válaszadó:


Szerinted rendben van az,hogy a lány úgy szedi a fogamzásgátlót,hogy egyáltalán nincs tisztába azzal,hogy hogyan működik?Szerintem egyáltalán nem.Mikor elkezdtem szedni a tablettát,kb. 20 oldalt felkerestem a fogamzásgátlóval kapcsolatban,plusz érdeklődtem orvostól,ismerősöktől.5 hónap után ha nem tudja,hogy már hat,akkor minek szedi?Az ilyen primitív embereket csak leosztani tudom,ne haragudj.IQ nulla,szex 1000rel.Tipikus sajnos :/

2008. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

2. válaszoló vagyok:


Nem egyáltalán nincs rendben hogy tudatlanul szedi a bogyót. Ha végigolvastad a válaszomat, akkor láthatod, énis biosztovábbképzést javasoltam neki, de MINDEMELLETT VÁLASZOLTAM A KÉRDÉSÉRE ami rólad nem mondható el. Én még mindig azt mondom, nem tisztünk a kérdezőt értékelni, kritizálni, vagy kioktatni, ha ilyen képességeid akarod kiélni, inkább válassz erre hagyományos fórumot. Tisztelendő, hogy 20 oldalt elolvastál a fogogátlóról, mielőtt elkezdted szedni, de nem ártott volna a gyakorikérdések szabályzatát is elolvasni. ( bár tény, ezzel a válaszommal én is megszegtem )

2008. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
az elso valasz iroval MAXIMALISAN EGYETERTEK!!!:))
2008. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos én is csak csatlakozni tudok az első válaszolóhoz.

Ha 1 hónapja szednéd, akkor még jogos lenne a kérdés. De így... 5 hónapja...

Ha a mensi első napján kezdted el szedni 5 hónappal ezelőtt, és azóta normálisan szeded, akkor minden napon védve vagy. A szünetben is!

És épp azért szeded, szedjük, szedtük, hogy a párunk a hónap BÁRMELY napján belénk élvezhessen!!! A 7 napos szünetben is védve vagy, no para!

2008. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Az igaz hogy védve van és biztos hogy nem terhes, de azért ne feledkezzünk meg arról sem hogy nem egy lány esett teherbe gyógyszer mellett!!! (pl az egyik ismerősöm) DE ha szeded rendesen a gyógyszert és nem felejtettél el egyet sem bevenni akkor 99.9% (ahogy minden gyógyszer tájékoztatóján rajta van) nem vagy terhes! Szerintem olvasd el a tájékoztatót és akkor többet fogsz tudni a gyógyszer hatásáról!
2008. nov. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!