Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg a menstruációm?

Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk még babát semmiképpen, mindig védekezünk gumival. A gumi nem szakadt el most sem, legalábbis akkor észleltük volna vagy legalább a párom kidobáskor, hogy a cucc nem marad meg benne. Nem olyan pontos a menstruációm, de olyan 28-35 napos is lehet a ciklusom, változó. De ma vagyok a 35 napban és semmi, annyi, hogy a mellem feszül és érzékeny pár napja, kicsit a méhemnél éreztem , hogy meg fog jönni , de még mindig semmi. Nemis az, hogy aggódom, mert tudom, hogy normálisan védekezünk. Ez az aktus december 5-én volt, és utoljára most 11-én voltunk együtt - ugyanúgy gumival, sőt, itt én fejeztem be neki kézzel - és szájjal. A szexuális étvágyam inkább nagyobb (ált. mensikor mégjobban kívánom).

Szerintetek ez normális? Kicsit már idegesít, hogy nem tudom melyik nap fog megjönni. 🥺 Volt valakinek ilyen?! Esetleg praktika, hogy megjöjjön már .

Válaszokat előre is köszi.



2018. dec. 18. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Késhet stressz miatt, vagy akár az időjárási frontok is hatással lehetnek rá. Ha érzed, hogy meg fog jönni, akkor már biztosan nem késik sokáig.

Ha nem ismered az Aviva női tornát, akkor nem fogom tudni most ezt elmagyarázni neked, de neki van olyan gyakorlata, ami kifejezetten arra való, hogy megjöjjön a menstruáció, ha késik. Az is a neve, hogy "meghozó gyakorlat". Ennek esetleg nézz utána.

2018. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Forró fürdő, kimerítő sport. Vannak különböző teakeveréke, stb..., de ebbe még belemenni sem érdemes; a leírtak alapján nem lehetsz terhes, sőt, még csak nem is késik a szó szoros értelmében... szal nyugi, menj el futni, vegyél egy jó forró fürdőt, ne stresszelj (!!!), és holnap reggel üdvözöld a “mikulást”! :)
2018. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Forró fürdő minden nap megvan, holnap edzésre is megyek. Nem igazán aggódom, csak nem értem, mert eddig mindig mikor elkezdett jönni a derékfájdalom, a mell feszülés stb. akkor rá 1-2 napra már mindig megjött. 🤷‍♀️ Köszi a válaszokat! Tényleg örülnék , ha màr megjönne. 😌
2018. dec. 18. 19:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és pattanások úgyszintén vannak...
2018. dec. 18. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg nem lyukadt ki a gumi, akkor nincs miert aggodnod, akkor siman csak kesik. Azt irtam 28-35 napos is lehet a ciklusod, marpedig, ha 35 napos lett volna most is, meg megjohet. De ha meg nem jonne meg par napig en azt javasolnam, hogy tesztelj. A teszt nem csak a terhesseg megallapitasa erdekeben javaslott, hanem ha legalabb 2-3 kulombozo fajta teszt is pl negativ eredmenyt mutat, es mondjuk elhuzodik a mensi akkor mas is allhat a hatterben, es erdemes dokihoz fordulni mar azesetben.
2018. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most megjött. 🙂 Köszi!
2018. dec. 20. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!