Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 éve szeretnénk egy kis...

Zsófia1203 kérdése:

2 éve szeretnénk egy kis csöpséet de eddig sajnos nem jött még össze 9. ciklusnapon 11 mm méhnyálkahártya és 12-13mm tüsző jó? Leírok mindent részletesen

Figyelt kérdés
2éve nem jön össze a baba! 2hónapja kiderült hogy policisztás mind a két petefészkem! Kaptam dubhastont 2x1et 5napig utánna a menszesz 2. napjátol 2x1 clostybegyt 5napig! Ma kellett vissza mennem hogy beadja a dr az Ovitrelle injekciót de nem kaptam meg pénteken kell visszamennem 9. ciklusnapom van és 11mm a méhnyálkahártyám ésa jobb petefészkembe 12mm a balba 13mm-es a tüsző! 3nap mulva kell visszamennem és vinnem kell az injekciót megint magammal! Szerintetek?

2018. dec. 18. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl vastag a méhnyálkahártyád, ez a 11 mm mensi előtt szokott lenni. Ha középidőben ennyi, lehet van vagy 20 mm mensi előtt. Túl vastag méhnyálkahártya sem jó, nem tud rendesen beágyazódni.
2018. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ez mitől lehet? Nem lehet a gyógyszerek miatt??

Az orvos tegnap nem mondott rá semmit csak azt hogy penteken mennyek vissza..

2018. dec. 19. 06:07
 3/7 anonim ***** válasza:
E vitamin vastagítja pl. Ha azt szedsz, hagyd abba :)
2018. dec. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi vitamint nem szedek!
2018. dec. 19. 06:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Magándokihoz járok és hiába kérdeztem tegnap semmit nem mondott rá..csak annyit hogy pénteken újra megnézi
2018. dec. 19. 06:52
 6/7 anonim ***** válasza:

A pcos kezelni kellene. Hiába ad clostilbegytet, ha sikerül is nagy a vetélés esélye.

Pajzsmirigy rendben? Kortizol szint? Tesztoszteron?

2018. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most voltam nála másodjára!

Először mikor mentem hozzá momdtam hogy van időpontom endokrinologus magánrendelésre azt mondta ne mennyek el hozzá mert semmit nem ér az ő kezelésük! Ezeket a gyógyszereket kaptam semmi többet!

2018. dec. 19. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!