Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek, mellett...

Fogamzásgátlót szedek, mellette elkezdtem pecsételni és a melleim is fájnak. Teszteltem negatív. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet ennek ellenére is terhesség vagy inkább valami más? Volt valakinek ilyen? Így nem merek a következő levélbe belekezdeni,de még van amúgy 4 szemem a mostaniból.
2018. dec. 19. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Miota szeded?
2018. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Évek óta
2018. dec. 19. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha teszt negatív, akkor nem lehetsz terhes de ha megnyugtat csinálj még egyet.

Mikor kellene hogy megjöjjön amúgy? Illetve stressz, idegeskedés történt veled?

2018. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikum szedése, egy jó gyomorvírus, stressz is lehet az oka. De ha mondjuk mostanában húztál (nekem anno kb 7 kiló elég volt hozzá), akkor is is lehetséges, hogy magasabb dózisú foggátló tabi kell. Az, hogy átütéses vérzésed van, azt jelenti, hogy nem elég a tabletta, vagy valamiért nem szívóditt fel rendesen. Nekem is volt ilyen problémám, nekem ezt mondta a nőgyógyászom.
2018. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem volt semmi olyan extra dolog,ami okozhatta volna,de sokszor ment a hasam,szedtem antibiotikumot és mégsem volt.Ami fura,hogy a melleim is fájnak. Még két tablettám van.A nőgyógyászt ma elértem,azt mondta hagyjam abba a szedést,mert lehet besokalt a szervezetem .
2018. dec. 20. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!