Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo-n érdemes tesztelni?

12. dpo-n érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Holnap leszek a 12. dpo-n s kíváncsi lennék hogy érdemes e teszteltem vagy várjak még? Volt akinek kimutatta már ilyenkor ?

Valaszaitokat előre is köszönöm!


2018. dec. 19. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 15. Dpo-n lett csak ultrahalvány, száradás után látszik valami tesztem a kisfiammal. Szerintem várj még, hogy késsen.
2018. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen mutatta aztán szépen meg is jött.

2x is igy jártam erős pozitív teszt(ek)után!

Szóval vagy mutatja vagy nem , vagy lesz belőle valami vagy nem . Mindenesetre én soha többet nem tesztelek csak több napos késés után! Elég 1x csalódni amikor megjön!

Sok sikert :)

2018. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszod !
2018. dec. 19. 22:46
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló,nekem is volt egyszer hogy pozitívat mutattot és másik nap megjött mármint nemvart előtt egy nappal teszteltem. És én is nagyon szarul éreztem magam... Csak olyan türelmetlen vagyok és kíváncsi,tudom hogy "gyerekes dolog" csak na..
2018. dec. 19. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom milyen türelmetlennek lenni , belőlem a közelembe levő 2 patika nagyon jól élt:)

De pont ezért hagytam abba . Ha negatív volt a teszt reménykedik az ember hogy korán tesztelt csinál másikat ( csalódott de még van remény) megcsinálja a másikat az is negatív de az ablaknál vizsgálva nagyítóval lát egy halvány kis valamit ami reményt ad , aztán megint csalódik amikor mégis megjön. Másik verzió hogy erősen pozitív annyira hogy azt hiszed tényleg sikerült de megjön mégis. Én soha többet nem akarok negatív tesztet látni, pozitívat is csak akkor amikor már nem kell keresni hanem kiveri a szemem a második csik;)

Tudom nehéz, türelmetlen az ember de megrosszabb ha többször csalódik...

2018. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a válaszod! És teljesen igazad van !! 😊
2018. dec. 19. 22:57
 7/8 anonim ***** válasza:
9dpon mar pozi predictor mindket terhessegnel. Most 18dpo, szepen erosodott. A gagyi tesztek nem tuti, h kimutatjak 12dpon.
2018. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a válaszod! Én végül csináltam egy tesztet elég halvány de nem kell megeroltettnem a szemem hogy lássam. Aztán 3-4 nap mulva megismetlem remélem addig erősödni fog....és remélem minden rendben lesz...
2018. dec. 20. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!