Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napos luteális fázisnal...

12 napos luteális fázisnal mikor érdemes tesztelni akkor is mutatja mensi előtt 1-2 nappal?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi
2018. nov. 16. 10:32
 1/2 anonim válasza:

Szia.


Biztosat nem tudok mondani, de az eddigi tapasztalataim leírom.

A 16. cn-on éreztem azt a bizonyos érzést, amit ovu-nál szoktam érezni, 13 napja. Szóval tegnap volt a 28-dik nap. És teszteltem egy nagyon-nagyon halvány második csíkot. (2-t reggel és egyet este) Aztán most reggel egy szintén halványat, de mintha erősebb csík lenne. De még mindig nem mondanám igazi csíknak.


Szóval a lényeg, ami miatt én leírtam, az az, hogy ez a menstruáció előtt 1-2 nappal teszteléd mindenkinél más. Én például a nagyon halványra még nem mondanám biztosan, hogy pozitív.


Szerintem érdemes megvárni minimum a menstruáció napját. Azzal nem ártasz, valamint akkor azt a stresszt is elkerülheted, hogy "ez most negatív vagy pozitív?"

2018. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudsz képet mutatni?

Én ma teszteltem..



[link]

2018. nov. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!