Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy petefèszekkel is teherbe...

Egy petefèszekkel is teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Azt mondta a nőgyógyász, hogy így sokkal kevesebb az esèly mert nem olyan minősègű a peteselyt. Minden hónapban van peteèrèsem.
2018. dec. 20. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Peteselyt?
2018. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elírtam, veled mèg biztos nem törtènt ilyen ;) peteseJt
2018. dec. 20. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,ismerek olyat ,akinek sikerült
2018. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy lehet.
2018. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Ismerősömnek is ki kellett venni az egyik petefészkét. A megmaradt átvette a másik helyét is, minden hónapban volt menstruációja és most már egy kétéves kislány büszke anyukája. Úgy tudom 1-2 hónapon belül sikerült teherbe esnie.
2018. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Gondolj bele, méhen kívüli terhességnél. Sokszor kiveszik a petevezetéket, és az a petefészek hiába termel már..
2018. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy petefészek, egy petevezető, 40 napos ciklusok, első gyerek nászút, másodiknál az első éles hónapban halvány teszt, de pár napra rá megjött, második ciklusnál már nem jött meg, megfogant a kistesó :)
2018. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

18 éves koromban,mindkét petefészkem nagyon nagy részét kivették ciszta miatt.Mondta az orvos,ha gyereket akarok, nagyon hamar szüljek, mert a maradvány petefészkeim nagyon hamar kimerülnek majd,klimaxolni fogok.

40 évesen szültem(nem volt sokáig megfelelő apajelölt,akinél azt éreztem szívesen alapítanék családot,és elfogadtam ha nem lesz gyerekem, akkor nem lesz),természetes úton lett, komplikációmentes terhességből.

Szóval még egy extra mini petefészekkel is teherbe lehet esni.

2018. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!