Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Napokban átjárhatósági vizsgál...

Napokban átjárhatósági vizsgálatom volt, ahol kiderült, hogy a bal petefészkem teljesen el van záródva és nem lehet megnyitni. Jobb oldali átjárható viszont kanyargós a vezető. Volt valaki aki egy petefészekkel spontán teherbe esett?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresztanyámnak kivették a bal petefészkét, majd nemsokra rá ikrekkel lett terhes.
2015. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bal petefeszkem inaktiv, a jobb petevezetekem pedig felig el van zarodva. Az elso babaval a 3. honapban teherbe estem, a masodikkal pedig elsore.
2015. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Nekünk sajnos idáig 2,5 éve nem jön baba.Kis reményt kaptam most.:)
2015. jún. 5. 06:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy petefészek és vezeték, mikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, a férjem szinte csak rám nézett és 9 hónap múlva megszületett a kisfiam :)

Kitartást!!

2015. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ebből lombik lesz.


Nekem a bal petevezetékem el volt záródva, a jobb átjárható volt, viszont kanyargós, totál, mint neked.


2 év próbálkozás után az első lombikból született a fiunk, és a császár közben a jobb petevezetékemet ki kellett venni.


Most megyünk megint lombikra a tesóért.


Szerintem ne várj (nem tudom, hány éves vagy), keressetek fel egy meddőségit.

2015. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó írok neked privátot.
2015. jún. 10. 17:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj a többieknek elfelejtettem megköszönni a segítséget és a kommenteket.
2015. jún. 10. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtál? Mert nem kaptam privát levelet.
2015. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!