Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egész nap ég a gyomrom és...

Ha egész nap ég a gyomrom és nem használ a savlekötő, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
A gyomorégés nem terhességi tünet.
2018. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De igen, olvass utána :D
2018. dec. 20. 20:56
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez most komoly kerdes? :D huh akkor en a savanyu uborkatol mar legalabb 50x teherbe estem mert mindig egett a gyomrom tole.. dehogy , ez egyaltalan nem terhessegi tunet. A legtobb terhesnel utolso trimeszterben jon elo. Valakinek persze hamarabb.
2018. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem kifejezetten koraterhességi tünet, de persze nem lehetetlen. Mikor kell vagy nem kell megjönnie?
2018. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Persze, a 16-20. hét után lehet gyomorégés... De addigra már bőven túl vagy a menstruáció elmaradásán és jó pár orvosi vizsgálaton ahol megbizonyosodtál már a terhességről.

Egyébként a savlekötő használ terhesség alatt is. Olvass utána...

2018. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Vagy gyomor, esetleg nyelőcsőfekély.

Hányás is lehet terhességi tünet, de egy frankó vírusos fertőzés is. Ahogy a bokadagadas is lehet terhességi tünet, de szívelégtelenség jele is. Vegyél egy tesztet, aztán kiderül. Hala istennek a 21. században erre a kérdésre par száz forintért kapsz választ.

2018. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Itt olvastam több ilyen kérdést is és ott írták többen is, hogy mire pozitívat teszteltek, már rendszeresen égett a gyomruk. És neten is olvasni több helyen, hogy koraterhességi tünet is lehet. Nyilván csak úgy a légből nem jutna eszembe azt gondolni, hogy terhesség jele lehet, ha nem jártam volna utána. Nem kell reflexből hülyének nézni az embert és osztani az észt, mikor utána sem néztetek.
2018. dec. 20. 21:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akik ide irtak azok vagy most kismamak vagy mar edesanyak! Szerintem ok jobban tudjak mint az aki a netrol tajekozodik es nem vesz egy tesztet az internet egy pattanasra is azt irja hogy agyrakod van, termeszetesen nem zartuk ki de nem is tartjuk valoszinunek. Nem osztja senki az eszt de jobb ha egy edesanyara hallgatsz mert ok mar ateltek es tapasztalatbol irjak! A neten barki barmilyen szart tud kavarni.
2018. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még nem lehet terhességre következtetni. Amúgy tüneteid csak akkor lesznek, ha már van annyi hcg a szervezetedben, hogy a teszt is kimutatja a babát. Nem feltétlen velejárója amúgy a terhességnek a gyomorégés, 28 hetes vagyok, lekpogom, eddig egy kezemen meg tudom számolni hányszor fordult elő, de akkor olyan ételt is ettem, ami baba nélkül is okozhatna gyomorégést. Ha gyanakszol csinálj tesztet.
2018. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Egyebkent babat szeretnel kerdezo? Mert akkor adhatunk tanacsot de felejsd el a gyomoregest
2018. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!