Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ET után 11 nap sírós hangulat,...

ET után 11 nap sírós hangulat, hasfájdogálás, lehet még baba?

Figyelt kérdés
3 napos embriókat ültettek be múlt hétfőn, 10.nappal utána hajnalban nega teszt (12,5-es predictor early). Reggeli hőm 36.9 fixen, nappal 37 fölött. Du ólmos álmosság, késő du óta meg olyan szomorúság van rajtam, folyton csak sírnék és rettegek az eredménytől (hétfőn kell tesztelni 14. napon) vagy attól, h nehogy megjöjjön. et+9napon úgy görcsöltem, h azt hittem azonnal megjön, de még nem jött szerencsére, de már teljesen ki vagyok, vki tud mondani vmi bíztatót, vagy megélt hasonlót? Mi lett belőle. Röviden: ez a depi és hasfájás (méhnél) inkább mensire utal vagy esetleg lehet még ebből baba is? Légyszi kíméletesen írjatok, mert így is romon vok lelkileg, köszi!

#depresszió #sírás #hangulatingadozás #3napos embrió transzfer + 11 nap
2018. dec. 21. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak félsz az eredménytől, semmire nem utal a rossz hangulat, remélem pozitívat fogsz tesztelni. Terhesen egyébként nekem nagyon erős pms--em volt, egyfolytában úgy éreztem, hogy megjön.
2018. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj de kedves vagy, h máris írtál, hát az biztos, h nagyon be vok sz.va, próbálom mindennel elterelni a figyelmem, de már nagyon nehéz. Most is eléggé fáj a hasam és nem tudom örüljek neki vagy meg akar jönni, ettől be lehet dilizni.. És mennyi ideig fájt neked pms szerűen mikor terhes lettél? (Már ha emlékszel még, nem tudom mikor volt) neked természetes úton fogant? köszi a választ :)
2018. dec. 21. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a pozitív teszt után voltak még mensi szerű tüneteim, szóval nyugi.

Nagyon drukkolok!

2018. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most vettem észre, hogy a lényeget nem küldtem el: szóval a teszt után még másfél-2 hétig voltak tüneteim.
2018. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ, és mikor kezdődött? még a nemvárt előtt? folyamatos volt, vagy csak időnként? és a cicifájás? feszülés? meg is nőttek már teszt előtt? és ez a sírósság? álmosság? köszi! te nem lombikos voltál ugye?
2018. dec. 21. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem voltam lombikos. Igazából nem nagyon figyeltem a tüneteket, mert szentül meg voltam róla győződve, hogy meg fog jönni, olyan erős mensis tüneteim voltak. Mellfeszülés, erős fáradság is volt, a derekam majd leszakadt, de akkoriban nagyon sokat dolgoztam és erre fogtam, bár gyanús volt, mert előtte mindig jól bírtam a sok munkát is. Csak utólag esett le, hogy emiatt volt. Egyébként erős szúrást éreztem a hasamban, de csak a bal oldalon, emiatt a teszt után már attól rettegtem, hogy méhen kívüli, de kiderült, hogy nem az. A szúrás elmúlt, de a mai napig ugyanezen a ponton érzem a babámat. 12 hetes, szóval a mozgását még nem érzem, de ilyen feszülés szerű, buborékos érzésem szokott lenni.

Nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön!

2018. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jaj de kedves tőled, köszi! és nagyon jó lehet a babavárás, sok boldogságot hozzá :) amúgy nekem is volt, h inkább egy pontban szúrt, de az vhol oldalt inkább a pfben, mostmár a méhem fájdogál, hol jobban, hol el is felejtem. most épp fáj és majd elalszom, uh megyek is pihenni, köszi a bíztatást, jó éjt! azért ha vki még ír, aki lombikosként is tud mondani tapasztalatot, annak persze örülnék.. köszi mégegyszer!
2018. dec. 21. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fajt a hasam menziszeruen tesztekes elott kb 6-7dpotol..most vagyok 4+6 hetes, meg most is faj neha, de mar kevesbe. Drukkolok! Mikor lesz a 14. nap?
2018. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, természetes úton fogant, pár nappal az esedékes nemvárt előtt kezdődött a pms, a derekam majd leszakadt, folyamatos mindjárt megjön érzésem volt, teljesen biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes, de nem jött meg, így 3 nap késésnél teszteltem, ami pozitív lett, ami pluszban fura volt az az erős puffadás, ilyen nem szokott lenni nekem alapból, a mellem viszont nem feszült és nem nőtt meg egész terhesség alatt sem. Drukkolok! A tünetek mint látod nem jelentenek semmit, ezen ne idegeskedj.
2018. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) azota jott gy uj fura tünet(?) az egyik mellem elkezdett fájni vhogy belül de nem is tudom leírni hol v milyen erzes,talan ugy tudnám jellemezni,h ahol a melltartót felső szele van a honalj fele onnan nyíl all befele es érzékeny ott ha kicsit megnyomom,de vhogy magátol is faj egesz a mellem belseje fele,mintha melyebbretegelbe sugározna be az erzes,se csak az 1ik oldalon.lehet ez mástól van,mert kozben nincsen nagyon megduzzadva.

A kérdésre válaszolva,h hol tartok a ciklusomban: 27.nap,nekem 25-26.szokott megjonni, de ez most nem mérvadó,mert lombik.12.nap a beültetés utan,3napos embriokkal,2nap múlva kene tesztelnem a doki szt,de nagyon felek,legszívesebben húznak meg az időt.. Lehet,h mar most is kimutatna a teszt,h van vmi,de rettegek tesztelni. Az alomkór meg tartja magát,de azt is okozhatja a progi pótlás amit kapok,szoval nem sokmindenre tamaszkodhatok,muszáj lesz majd tesztelni vmikor.. 🙈

2018. dec. 22. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!