Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos babaával hogy...

Pár hónapos babaával hogy telt a karácsony? Ünnepi volt a hangulat?

Figyelt kérdés
Tudom, aktuális kérdés. Pár hónapos lesz, ez az első babás karácsonyunk, kíváncsi lennék, kinek milyen volt? Kapott a pici valami jelképes apróságot csak a ti kedvetekért? Hogy zajlott a rokonlátogatás, ha volt? Nagy bunkóság hármasban ünnepelni? Hogy éreztétek magatokat?

2017. ápr. 18. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. 4 hónapos volt a lányunk tavaly karácsonykor. 24én hármasban voltunk, elvoltunk szépen csendesen. 25én bátyámékkal hazamentünk a nagyszülőkhöz. (250 km) 2 napot ott voltunk, majd jöttünk is haza. Pénzt kapott anyáéktól meg még horgolt plüsst. Bátyáméktól tanulókutyust, nővéreméktől a hozzátápláláshoz egy két dolgot, ruhát.
2017. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szenteste anyukameknal, 25 anyosek es utana apukamek tagabb rokonai (nagynenik, nagybacsik), 26 dedszulok. Folyton mentunk, 5 honapos volt akkor, abszolut unnepi volt es minden jol alakult :)


Mi nem valtoztattunk a szokasokon, sot, szeretnenk neki is ezt atadni.

Altatassal-szoptatassal nem volt gond, mert Szenteste 4-re mentunk szuleimhez, addigra pont felebredt. 25-en a ket rokonlatogatas szinten 4-tol volt, elotte szinten aludt egy nagyot. 26 ugyanez. Magyarul kb. fel negyig mindharom nap itthon voltunk.

Szepen feloltoztettuk, kapott becsomagolt ajandekokat, evesnel pedig az asztalnal ult az etetoszekeben Szenteste, tobbi vendegsegnel az olemben. Szep volt az egesz unnep :)

2017. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a kisfiam Karácsonykor. Nagyon jó volt minden. Nálunk gyűlt össze a család 24én, de én csak egy húslevest főztem, a többi kaját hozta a rokonság. 25én elmentünk a férjem szüleihez ebédre. A többi nap egészen év Szilveszterig hármasban voltunk. Baba nagyon elvezte a jövés menést. Nekem nem volt olyan ünnepi hangulatom, mint eddig, mert embereket se láttam jó ideje az utcán sem voltam akkor..így az a hangulat ami ilyenkor van a Karácsonyi vásározás pl kimaradt. Ajándekokat is a netrol rendeltem. De amugy jól sikerült minden, nem maradt semmi hianyerzetem.
2017. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Ugy unnepeljetek ahogy nektek jol esik. Es kapott ajandekot mindenkitol a pici. Tolunk is.
2017. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt az első karácsonykor. Egy picit se voltunk karácsonyi hangulatban. Olyan volt a fiam az első 4 hónapban, hogy amint letettem ordított, jobb esetben kézben nem. Hasfájós volt és nagyon sokat sírt kézben is. A karácsonyi vacsiból ki is maradt, mert enni is csak alvásidejében tudtunk. Kapott ajándékot, egy játszószőnyeget, szerette de nem az első hetekben, inkább csak 4 hónapos kora után mikor jobban elvolt kézbenlét helyett is. Szenteste otthon voltunk 3-asban, a másik 2 nap anyukámékhoz és anyósomékhoz mentünk de csak pár órára, az viszont jól sült el, út közben is aludt meg ott is.
2017. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2hónapos volt karácsonykor. Szenteste napján délután anyósomnál voltunk, este pedig az én családomnál. Mindenkitől kapott ajándékot, tőlünk is. Első napján is mentünk rokonokhoz, meg másnapján is. Semm gond nem volt, nagyon jól tűrte. Gyönyörű karácsonyunk volt, bearanyozta az ünnepet.
2017. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az enyém karácsonykor már "nagy" volt, ezért inkább a húsvétról mesélnék. 2 hónapos volt, nagyszülőkhöz utaztunk, én itthon sütöttem egyféle száraz sütit, többi ételről nem nekem kellett gondoskodnom. Nekem baromi kényelmes volt, igaz a csomagtartót telepakoltuk a gyerek cuccaival :D

Oda jöttek a rokonok. Kapott rendesen ajándékot, ahogy a többi rokongyerek is. A nagyit meg is locsolta :D

2017. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En is harmasban akartam unnepelni de nagy rokonjaras volt, de vegulis igy volt jo. Utana lazabb lettem, mert elotte izgultam, hogy uristen babaval karacsonyi felhajtas biztos szenvedes lesz. De nagyon szep emlek volt. Kapott sok jatekot amiket csak kesobb vettunk elo amikor mar tudott vele jatszani. De nagyon jo volt. Jopofa karacsonyi mintas rugiba oltoztettuk, keszultek az elsokaracsonyos fenykepek, a rokonok jol lefarasztottak, utana aludt mint a bunda.
2017. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 hetes volt karácsonykor

Nem kapott ajándékot . Rokonok nem jöttek . Hármasban ünnepeltük es így volt tökéletes . 🙂

2017. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 napos volt, előző délután jöttünk haza a kórházból. Szenteste hármasban voltunk, apukám hozott át főtt ételt. Karácsony két napján a nagyszülők jöttek felváltva, csak rövid időre. Kicsit káoszos volt, de ünnepi és nagyon jó :)
2017. ápr. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!