Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy napja barnás folyásom...

Négy napja barnás folyásom van, nem sok, de épp elég a parához. Hasonló tapasztalat? Babát szeretnénk! Írom a részleteket:

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk.Volt ovu teszt, Gravida,hőmérés...A peteérés után ált 36,8-36,9 a hőm, de most inkább 37-37.1. Négy nap múlva nem várom(vasárnap), viszont most hétfőtől van egy kevéske barnás maszatolásom (4 nap!).

Eddig még sosem volt a mensi előtt ilyen.Olvastam,hogy talán lehet beágyazódás, de nem merek reménykedni.Remélem tudtok segíteni

Köszönöm!

Ja ..!!tesztet csak akkor akarok csinálni, ha nem jön meg vasárnap és a hőm fennt marad.


2008. nov. 6. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes hogy nem akarsz idő előtt tesztelni. Sok mindentől lehet a barnázás:

- terhesség (beágyazódás)

- menzi előjel

- hormonprobléma

- egyéb nőgyógyi probléma

Én nagyon szorítok hogy kisbaba miatt legyen! Ugyanis a hőd nagyon ígéretes és erre utal!!! De ne éld bele magad még és ha nem jön meg tesztelj és mindenképp írd meg!!! Drukk-drukk

2008. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
+ ez a 3. reggel ,hogy széthasad a fejem!
2008. nov. 7. 06:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy, aki már nekem írt, mert én is barnázok, oda írtam neked választ, majd nézd meg. Szia!
2008. nov. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
OK..
2008. nov. 7. 07:51
 5/7 anonim válasza:

Nálam is így kezdődött a terhesség.

Barnás váladék 4 napig, Azután kb.2 hónap fejgörcs, szédülés és érzékenyebben érintettek a szagok-illatok.

A tesztek is becsaptak mert 1 héten belül a 4ik mutatta ki hogy terhes vagyok.

Pedig ekkor már 2 hónapos terhes voltam.

2008. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a másik barnázgató, de jó választ kaptál, ez nekem is segített, köszönjük és remélem , hogy tényleg baba lesz, ha már ennyit kínlódunk.
2008. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de leesett a hőm 36,6-ra...
2008. nov. 8. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!